Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a "gyenge pontotok"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a "gyenge pontotok"?

Figyelt kérdés

Egy érintésre vagy tettre gondolok,amitől kiráz titeket a hideg..

Nem olyanra,hogy ha lesz*p vagy ilyenek..hanem amit nyílt helyen is lehet csinálni és normális dolog.(csak mert tudom jöttek volna a válaszok hogy nyilvánosan is le lehet sz*pni)

ha az öletekbe ül egy lány?az ölelés?egy puszi az arcra..a homlokra..vagy hova?

lécci legyetek kreatívak normális határokon belül


2012. júl. 30. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
nekem egyik osztálytársamnak a nyaka nagyon érzékeny volt volt, hogy adtam neki puszit és kirázta a hideg.:D nagyon aranyos volt:D
2012. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

végre az első normális válasz

2012. júl. 30. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:

5 vagyok.. vagy a comb simogatás..meg a hát az amitől liba bőrösödtek nagyon.:D

Nem nem vagyok egy ribanc vagy ilyesmi csak nagyon közvetlen.:)

2012. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én barátomnak is a nyaka :D ha csak adok rá egy gyors puszit, azonnal kirázza a hideg. de ez sztem nem felizgatás miatt van hanem mert nagyon csikis :D de szex közben is elég csak a nyelvemet hozzáérinteni a nyakához és már nyög :DD meg a füle is nagyon! a hasa is. Ha nem szeretkezünk, csak úgy megérintem ezeket akkor meg annyira csikis hogy elkezd nevetni :D érdekes hogy szex közben meg inkább izgatja.
2012. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az őlembe ül a lány és ugy csokolozunk
2012. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokaknál a haj ill. a fej simítása vált ki jóleső reakciót. Szerintem is nagyon jó érzés.
2012. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha az ölembe ülnek,megpuszilják a nyakam vagy megsimogatják az hasam.Vagy egy hosszú csók.:)
2012. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat

sokat segített köszönöm:)

2012. júl. 30. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
a igen, a haja :D neki kicsit hosszabb hátul a tarkójánál, és ha abba beletúrok és összeszorítom az ujjaimat, tehát picit húzom az is tetszik neki :)
2012. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a gyenge pontom, ha a nő a fülembe liheg, szuszog meg elkezdi a fülcimpámat de a fenti porcos résznél finoman harapdálni. Ja és imádom, amikor belenyal a fülembe a nő. Meg amikor bekapja az államat magyarul mintha smárolna az állammal! :D:D:D
2012. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!