Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene megszereznem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene megszereznem ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok és első évembe megismertem egy lányt, aki nagyon megtetszett. De ő már 2. os volt, és akkor még elég béna voltam :S meg minden.. És kicsit elrontottam a kapcsolatunkat.. Szerintem egy hülyegyereknek tart, de nem biztos, mert elég határozatlan, fél kimondani az erzelmeit, és ezért eléggé félrevezető tud lenni. Szóval szptemberbe újra be akarok nála próbálkozni, de nem tudom hogyan.. mert ha nincs sok közös témánk.. és mindig leblokkolok ha ottvan és elrontom a jelenésem :ss hogyan kéne csinálnom? pls HELP

2012. júl. 31. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz várni szeptemberig?Mi van ha addigra felszedi valaki más?Eltudod érni valahogy?Mertha igen akkor szerintem már most vedd fel vele a kapcsolatot mert nyáron a legkelendőbbek a csajok
2012. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Du.gd meg a legjobb barátnőjét/szobatársát
2012. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy, nagyon visszahúzódott a járás szempontjából, és már vagy 3 éve nem volt barátja pedig nagyon jó nő. És nemtudom hogy irjak rá, milyen témával, mert ha csak ráirok h szia hogyvagy? nem lessz sok kedve beszélgetni velem.. :s
2012. júl. 31. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nézzél Chuck Norris filmeket, és tanulj tőle
2012. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
legutóbbi bulin ahol ott volt.. az 1ik szobatársával voltam.. de hiába.. :s
2012. júl. 31. 00:27
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, majd nézek.. de ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne válaszolj pls.
2012. júl. 31. 00:28
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs valami közös sportolási lehetőség ott a koliban ? a miénkben pl lehet tollasozni ( belső terem ) , meg van kondi része is , vagy ha ilyesmi nincs, hívd el futni , úszni, amit a városban kollisoknak lehet csinálni. Mozgás közben megszokjátok egymást, és nem is túl direkt a dolog , kicsit összecsiszolódtok ! =)
2012. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2012. júl. 31. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!