Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség, nagy távolság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség, nagy távolság. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 17 éves lány vagyok,és apának köszönhetően megismertem egy férfit,aki 31 éves. Ez még talán nem is lenne akkora gond,de több,mint 150 km is van köztünk.

Eddig még csak háromszor találkoztunk,de akkor több óra hosszára,és hát...beleszerettem. Azóta nem tudok másra gondolni, tudom,hogy ez nem helyes,csak saját magamat szenvedtetem.

A kérdésem pedig az lenne,hogy mit csináljak? Próbáljam meg elfelejteni?? Ezen vagyok hónapok óta,de egyszerűen nem megy. Gondolom ez a két tényező nagyon befolyásolna bármi köztünk lévő dolgot,tanácstalan vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. júl. 31. 09:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát ez elég érdekes,hogy én vagyok a 'kis *****',mikor te vagy a fiatalabb. Nem tudom mivel húztalak így fel,nem ez volt a célom. És igen,valóban megerősítést vártam,hogy valaki mondjon valami pozitív tapasztalatot. És nem sírni jöttem ide,csak segítséget kérni,mivel ez az oldal erre van kitalálva. :)
2012. júl. 31. 09:58
 12/15 anonim ***** válasza:

"Hát ez elég érdekes,hogy én vagyok a 'kis *****',mikor te vagy a fiatalabb. Nem tudom mivel húztalak így fel,nem ez volt a célom. És igen,valóban megerősítést vártam,hogy valaki mondjon valami pozitív tapasztalatot. És nem sírni jöttem ide,csak segítséget kérni,mivel ez az oldal erre van kitalálva. :)"


Tisztázzunk pár dolgot.

Attól, hogy fiatalabb vagyok, nem biztos, hogy agyilag te vagy az idősebb. Az, hogy ki mennyit élt, az csak tapasztalati dolog. Ha kor nélkül írom, BELE SE TUDSZ KÖTNI. Azért írom, mert mindenki tévedhet és lásd, hogy ez csak a TUDATOS, RACIONÁLIS gondolatmenetem, nem tapasztalati úton szerzett tudás.

Felhúztál egy kicsit, de nem sokáig idegesítem magam. Irritál az, hogy minden sz.rsággal ide jöttök kérdezősködni, és elvárjátok, hogy nyaljuk a seggecskéteket, "Iggggeeen jó lesz, csináld". NEM! néha fel kell nyitni az éretlen szemeteket. Ez bizony egy különbség. Egy 26 évessel simán támogatnám még, úgy is, hogy "féltékeny" vagyok a sok okoskodó szerint. (én is egy vagyok a sok közül)

Ha megerősítést vársz csak, írd bele, és nem zargatom a butus kislány lelki világát. AKI NEM KÉPES NEGATÍV DOLOG HALLANI, NEM FELNŐTT, és ne is akarjon azzal együtt hálni, élni, járni.

Nem azt mondtam, hogy most rinyálsz, hanem MAJD rinyálni fogsz. Remélem MOST MÁR MEGÉRTED, amit mondok és nem olvasod félre. VAGY FELFOGOD. Köszönöm, hogy meghallgattál, becsülendő.

2012. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Segíteni vagyunk, nem lelki segély szolgálat, valamint te is látod a PROBLÉMÁKAT, mégis megerősítést vársz. pszichomókust neked.

Még mindig ÉN!

2012. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a véleményed. Nem vitatkozni akartam,csak próbáltam értelmesen leírni válaszként a nézeteimet. Nem áll szándékomban tovább erről beszélni. Kössz,hogy írtál.
2012. júl. 31. 10:07
 15/15 anonim ***** válasza:
A válaszoddal már belemásztál az én egómba, tudatosan, tudatalatt, ezért egy támadó gesztus volt... Ajánlom, hogy erre figyelj a való életben is. Köszönöm, hogy itt járhattam, szia!
2012. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!