Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egy vékony csaj mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy vékony csaj mint egy dundibb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Embere válogatja, nekem inkább a teltebbek jönnek be. :)
2012. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vékony alkatom van,meg nálunk a családban mindenkinek. Így hát az én szememnek az a szép,ha a lány is karcsú,mifelénk ez a normális.
2012. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshoz vonzódik. Nem mondhatni, hogy "jobb" , hiszen ebből azért nem lehet megállapítani, hogy az adott lány amúgy milyen. Most inkább a vékonyabb nő a divat, így tudat alatt is a férfiak inkább a vékonyabbat szeretik. Régen, voltak időszakok, (előző századok és kora középkor) amikor a dundibb nőket kedvelték. Ez szerintem ízlés és divat kérdése. Ágyban nem jobb, de ez kicsit összetettebb, minthogy csak szétoszd ducira és vékonyra, mert személyiségfüggő is. Igenis, egy duci lány is lehet kellemes és szép! Ismerek olyan duci lányt aki után megfordul az egész utca, mert ízlésesen, saját testképének tudatában öltözködik. Egyébként talán azért sem kedvelik a férfiak a duci nőket, mert sokszor elégedetlenek magukkal, és ezt a férfiak is hamar unják, egy mindig önbizalomhiányos nő nem szép látvány, ugyanakkor fárasztó mindig azt hallgatni hogy én nem megyek strandra, hogy nézek ki, tudom, hogy kövérnek gondolsz, stb. Szerintem ezért szeretik jobban a soványabbakat. Én egyébként normális testalkatú lánynak számítok.
2012. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Diavolino44 ***** válasza:
53%
Igenyesebb a kulseje irant! Ha meglatok egy dagadt lanyt mar jar az agyam vajon, hagy honap alatt tudnam lefogyasztani. :)
2012. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Menj szépen ki az utcára, nézd meg a plakátokat stb. Egyébként BIOLÓGIAILAG is az ÁTLAGOS a nyerő. Így a szexusban is (termékenyítés) az lesz a nyerő. Akiről úgy gondoljuk, hogy jó anya, és meg tudja adni a gyerekeknek azt ami kell, és nem döglik meg érszűkületben, stb.... Ha meg nyeszlett, az se jó, mert nem tud elég táptalajt szolgálni a leendő gyermekemnek, valamint valami agyi-genetikai defektus is lehet, hogy nem képes a csontokra egy kis zsírt rakni. Ha beteg lesz, kórház kell. Ez sem jó, és a gyerekek örökölhetik.


Ez volt a genetikai észérv. :D

F/16

2012. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Golan Trevize ***** válasza:
50%
Kevesebbet eszik, és az ágyban is kevesebb helyet foglal.
2012. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Mert látszik hogy foglalkozik magával. A teltebb nők nem sportolnak, általában egészségtelenül is esznek tehát nem érdekli őket a külsőjük vagy pedig csak a smink része de a diétához és a mozgáshoz amihez kitartás kell azt már elhanyagolják.
2012. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Ma 10:10!!

Nagyon tapasztalt lehetsz 16 évesen! :D :D

2012. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
mai offot is kiosztották..!!!:D:D:D:D
2012. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

5. Már nem azért de nagyon félrebeszélsz. Régen pont azért volt a telt nő az ideál meg a termékenység jelképe mert jobb anyának, termékenyebbnek, könnyebben szülőnek tartották. Sőt ma is azt mondják h akinek széles a csípője az könyebben szül. És am sem dagadt hanem duci nőkről volt szó

4-7

Már miért ne lehetne egy ducibb nő is igényes?? Elmondanám h én pl sportolok de mégsem vagyok vékony, barátnőm meg nem csinál semmit és csontsovány. GENETIKA. A külsőmre meg épp annyira adok mint ő vagy bárki más

2012. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!