Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hibás gondolkodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hibás gondolkodás?

Figyelt kérdés

Sokáig bármit megadtam volna, hogy egy "cuki" barátom legyen. Lett is, de vele rövid időn belül szakítottam, mert éretlennek, férfiatlannak tartottam és hazudott.


Teljesen más férfiakat tartok vonzónak, és úgy gondolom, hogy egy nálam, mondjuk 7-10 évvel idősebb férfi sokkal érettebb, nyugodtabb és a külseje is jobban vonzana. Elegem van a sok lányos fiúból! (Mind külsőre, mind belsőre).


Régen ezt tartottam szexinek:

[link]


Mostmár ezt:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mit gondoltok, normális az, hogy egy nálam jóval idősebb férfival el tudnék képelni egy kapcsolatot?


Kérlek titeket, ne kezdjetek el szidni, inkább kultúráltan írjátok le a véleményeteket. Köszönöm. :)


2012. júl. 31. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a hibás gondolkodás, hogy ideálokat keresel, és annak próbálod a hús-vér fiúkat megfeleltetni. Inkább nézz körül a környezetedben, hogy ott vannak-e külsőleg és belsőleg egyaránt tetsző férfiak. A külső korántsem minden... ;)
2012. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utolsó 3ban nem látom a férfit :)) Még talán a vastag gyerekben lehetséges...

Egyébként érettebb lettél, ez normális, de a saját korodban is van férfiasabb férfiú, és érettebbek is. Csak jó helyen kell keresni, és szerencsésnek kell lenni. De az extrém különbség sem normális (15 év), de egyesek elfogadják... Talán...

2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érettebb lettél fejben, ennyi. Én is 17 évesen a huszonéves pasikat "kerestem", összejöttem egy 26 évessel, aki mai napig velem van, ennek már 10 éve. Érettség kérdése az egész.
2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem már a kezdetektől az idősebb férfiak vonzottak, nincs ebben szerintem semmi hiba. De komolyabb kapcsolatra még nem álltam készen, kellett még pár év, hogy felnőjek hozzájuk.
2012. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lett volna érettebb? Amikor mindennel foglalkozik, csak azokkal nem, akik a környezetében vannak? LOL. Ugyanolyan gyerekes, és felületes maradtál, mint előtte voltál, csak változott az ideálod.
2012. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félreértetek engem! Nem ideálokat keresek, ezek a képek csupán a különbséget szemléltetik.


Azt pedig honnan veszitek, hogy nem nézek körül a környezetemben? Voltak fiúk, akiket jobban megismertem már, de egyik sem volt olyan, aki nekem megfelelt volna, és akinek én megfeleltem volna.


A suliban pedig a fiúk szünetekben madzaggal tekerik körbe az osztályt és naranccsal dobálóznak, amit olykor csúzlival lőnek el... : P

2012. júl. 31. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy vagyok ezzel, mint te, mindig csak az idősebbek tetszenek... bár nem feltétlen kell, hogy idősebb legyen, csak érettebb
2012. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!