Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találkozzak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele ezek után is?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel már lassan egy éve alkalmanként találkozgatok, le is feküdtünk többször is, jól érezzük magunkat együtt.. Tegnap beszélgettünk kettőnkről és ő azt mondta, hogy nem akar velem komoly kapcsolatot, mert nem tudna úgy szeretni, ahogy az megérdemelném és akkor mondtam, hogy akkor legyen vége ennek a találkozgatásnak, mert nekem ez így nem jó. Sírtam, megnyugtatott, adtam neki egy puszit, ő is nekem és otthagytam. Később írt, hogy nagyon sajnálja és hogy ne haragudjak rá. Aztán beszélgettünk ma neten és azt mondta, hogy jól érzi magát velem és ha én úgy gondolom, találkozhatunk máskor is, ha nem okoz ezzel fájdalmat.
2012. jún. 5. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

itt most mi a kérdés????

döntsünk helyetted? hm?

2012. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak a véleményekre vagyok kíváncsi ..
2012. jún. 5. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam úgy jön le hogy nem zavarna ha tovább dugnálak..? De ez egy vélemény sok sikert a megoldáshoz.
2012. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebból lehetne a tipikus dugópajti:D

De szerintem többet nem is akar Tőled.Szóval ha neked ez így nem jó akkor hagyd.Nem fog többet érezni...

2012. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DiMalto ***** válasza:

a női fél ilyenkor nem jár túl jól...Ha épp nincs más rád mászik,de ha van valaki a képben le vagy pattintva....

Ha volna egy kis önbecsülésed,eddig sem nagyon járogattál volna vele össze...


(F)

2012. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nincs mással ha én épp nem érek rá. Kb. fél éve csak velem találkozgat..
2012. jún. 5. 18:32
 7/11 DiMalto ***** válasza:
Szerinted....
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
??
2012. jún. 5. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak veled találkozgat, amíg szerelmes nem lesz valaki másba aztán akkor szépen elköszön tőled és vége :D 1x próbáltam, épp elég volt egy életre, épp ugyan ez volt a helyzet mint amit leírtál :D De ha nem hiszel nekem próbáld ki...viszont gondolj bele, ha fél éve megy ez és még nem szeretett beléd miközben nincs más a képben, mennyire valószínű, hogy a későbbiekben majd beléd fog? Nyilván van rá valami minimális esély, de abban én a helyedben nem bíznék és nem találkoznék vele. De te életed, úgy cseszed el ahogy csak akarod :D Remélem segítettem :) 24/L
2012. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem szeret és ha eddig se szeretett belém, most se fog.. De én se vagyok szerelmes beléje.. Csak nagyon jól érzem magam vele :)
2012. jún. 5. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!