Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány Egy hétig táborba voltam (hétfő-Szombat) És sokat gondoltam rá ez azt jelenti Hogy nagyon tetszik már?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy már hogy már egy kicsikét régebb óta ismerem őt de nem merem neki meg mondani De sokat beszélünk Nevetgélünk meg minden És még mindig nem merem neki meg mondani Akkor ez azt jelenti hogy Nagyon tetszik nekem?

Nem tudom (Szerintem én is tetszek neki de nem tudom ezt :/) 12/F Vagyok de mit csináljak bele őrültem :/


2012. júl. 31. 20:58
 1/2 anonim válasza:

kb pont így éreztem én is tam és most ő a csajom háháháháhá

13/F

2012. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Akkor ez azt jelenti hogy Nagyon tetszik nekem?"

Azért ezt 12 évesen már el tudod dönteni nem? :)

Ha nagyon bejön, akkor próbálj vele többet lenni, mittomén..

ebédlőben kajáljatok együtt stb.. :))

Aztán a többi meg már magától értetődő..

Ha hazaviszed, előtte kérdezd meg a szüleidet, hogy mit szólnak hozzá, mert ha nagyon meglepődnek, akkor elég furák tudnak lenni. :DD (tapasztalat)

2012. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!