Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nehezebb a hosszú hajú fiúknak csajozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a derekamig érő hosszú hajam van,és sok haverom szerint emiatt nem vagyok sikeres a lányoknál!

Szerintetek van ebben vmi?

20/F


2012. aug. 1. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintetek is nehezebb a hosszú hajú csajoknak fiúzni?
2012. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert ők bármikor levágathatják. Viszont a rövidhajú nem növesztheti meg jövő keddre.
2012. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sam02 válasza:
31%
én szerintem van egy kis hátrány.! de ízlések és pofonok.!! Én pl. a rövid hajúakat szeretem!:D de ha göndör akkor lehet egy kicsit nagyobb haja!:D
2012. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem tetszik a hosszú haj, max fülig/állig érő, ha jól áll az illetőnek. Ennél hosszabb haj, nekem nem jön be.

21L

2012. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Én nem szeretem a pasiknál a hosszú hajat,és a környezetemben is ahogy megfigyeltem,egy csajszi sem.Egyszerűen nem néz ki jól...
2012. aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ízlések és pofonok. Nem felelhetsz meg mindenkinek. Illetve nem mindegy a hosszú haj milyen arcot takar. Nem tetszhet minden lánynak a hosszú haj. Nekem volt nem is 1 hosszú hajú pasim, de ugyanígy rövid hajú és kopasz is. Ha a srác jófej és belsőleg totál ott van a szeren akkor már nem fog érdekelni milyen haja van. Max idővel rávezetem mi állna neki jobban :P
2012. aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nimloth válasza:
Nekem nagyon bejön. szerintem ne vágasd le! valakinek egyszer tetszeni fog :)
2012. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én eddig azt tapasztaltam, hogy könnyebb.
2013. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ewolet válasza:
szia.nekem a hosszú haj a gyengém,főleg ha még sötét is..de jó lenne bele túrni :),szerintem szexi.
2013. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!