Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sporttársaim, kommentálnátok?...

Sporttársaim, kommentálnátok? Ha valaki karra gyúr, sokkal nehezebb dolga van, ha hosszú a karja. Egyrészt ugyanannyi izom kisebb keresztmetszetet ad hosszabb csonton elnyúlva, ráadásul.

Figyelt kérdés

...optikailag vékonyabb hatást ad ugyanakkora vastagság egy hosszabb karon.

Azok véleményét várom, akik művelik, értenek is hozzá, jöhetnek tapasztalatok, ellenpéldák, példák.


Sajnos én ezt a bőrömön tapasztalom, mert magas vagyok, ektomorf (hosszú végtagok), és naturál. Most 43 felé haladok, és ha a fene fenét eszik is, elérek egy tekintélyes vastagságot.


2012. júl. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nehezebb dolga van egy hosszabb karú embernek, mert több izmot kell rá építeni, hogy optikailag ugyanaz a hatás legyen. Viszont ha felépítetted a megfelelő méretet, akkor jobban tud kinézni egy kis tömzsi karnál szerintem. Sok sikert az edzéshez.
2012. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerinted a genetikai korlátok közbeszólhatnak?

Pl. 44-nél azt mondja a szervezetem, hogy bocsi, de gyógyszerek nélkül ennél többre ne számíts.


Vagy a genetikai határok ennél azért többet engednek.

2012. júl. 17. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
A genetika természetesen behatárol, de az mindenkinél máshol van. Nálad lehet, hogy többet enged. De nagyon ne számíts 50-es romszálka karra naturálban. Szerintem.:)
2012. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
így van a genetika bele szól de nem csak a hosszú karúaknak hanem mindenki másnak is.
2012. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam már elég régen beleszólt.:)
2012. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Montez te meddig jutottál naturál szinten?
2012. júl. 18. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd inkább képet küldök, ha gondolod.:)
2012. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lökjed :)
2012. júl. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!