Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ciki? Ti mit gondolnátok? (hangoskodás)

Figyelt kérdés

Barátoméknál voltunk, készültünk eksönhöz... Hallottam, hogy otthon volt még az öccse, így csendben voltunk, mint általában, hogy mégse kelljen hallgatnia...

Csakhogy becsukott valami ajtót, és onnantól kezdve néma csönd volt. Én szentül hittem, hogy a bejárati ajtón ment ki, így azt hittem egyedül vagyunk, és hát elég hangosan kiabáltam, meg nyögtem meg minden, mert épp egy szolga-úrnő szerepjáték felállás volt.

De az öccse, mint kiderült nem ment el... És mivel vékonyak a falak, nincs kétségem, hogyha nem kezdett el zenét hallgatni, vagy vmi, akkor sok minden kihallatszott...

Na most... ez mennyire kínos? XD Szóval ha ti hallottátok volna, mint testvér, akkor mennyire zavarna?

Egyedi eset...


2012. aug. 1. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egyedi. Most még néma csend, meg se történt dolognak lesz tekintve, aztán majd 10 év múlva, egy iszogatós összejövetelen a csillagok alatt kint ücsörögve ezen kacagtok:D
2012. aug. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy itt egyedi, eddig csak akkor voltunk hangosak, ha tutira nem volt otthon senki.
2012. aug. 1. 02:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Kajak nem lesz ebből semmi gáz, v fura pillanatok. Mi akk is hangosak vagyunk, ha barátom öccse otthon van, tudjuk hogy tudja hogy csináljuk, most ugyanmind1 h halkabban v hangosan. Tv-t hangosabban nézi picit:d Persze nem vagyunk perverz disznók, csak ha már nem bírunk magunkkal.:P
2012. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, tudja mit csináltok, ennyi erővel be is mehetne nézni, nem?
2012. aug. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki. Ha a srác értetlenkedne majd a bátyó helyreteszi.
2012. aug. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Theorba ***** válasza:

Egy kis, találékony, az adott pillanatnak megfelelő humorral a legszerencsésebb "elütni" a dolgot.

Nem szerencsés, ha ez a dolog bármelyik félben bennragad.

2012. aug. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sz*rni rá.

Nekünk párommal egyszer albérletben volt olyan (főbérlős albérlet), hogy a főbérlőnek az unokája nyitott ránk "eksön" közben, mert nem volt zár azon a szájbatekert ajtón :)

De abból se volt gáz. :D

2012. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!