Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy pasi alacsonyabb, mint a lány?

Figyelt kérdés
Én 170 cm vagyok, ő pedig 160. szerintetek ez a különbség nagyon sok?
2012. júl. 31. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szeressétek egymást, ez a lényeg. Nem kell a megszokott sztereotípia, hogy a lány legyen az alacsonyabb. Nem hordasz mellette magassarkút, és kész:D
2012. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ő alacsonyabb NÁLLAD 10cm nem pedig fordítva...
2012. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem zavarna, mondjuk nekem mindig ez volt a dilim hogy egy pasi legyen magas. vannak akiket nem zavar, multkor is láttam ilyen párt. Szerintem nagyon viccesen néznek ki inkább ugy mint anyja fia mint egy pár, de ez az én véleményem. Ha téged nem zavar akkor a ti dolgotok.
2012. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát 1-2 centi talán belefér, de ha 10 centivel alacsonyabb nálad, az elég furcsa látvány, meg egyébként se lehet egészséges szerintem.


engem pl megviselne lelkileg ha 10 centivel magasabb lenne a casj:D,ő hajoljon le hozzám, plusz szex közben is lehetnek furcsa esetek,

2012. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én lány vagyok, és a pasi az alacsonyabb. Még nem nagyon néztem olyan szempontból a magasságot, hogy úgy nézek ki, mintha az anyja lennék, főleg, hogy ő idősebb nálam 1,5 évvel :) De nem tudom, szerintetek ez zavarhatja a fiút? Mert nekem nagyon bejön, és állítólag én is neki. És azt mondja mindenki, hogy a magas lányok szebbek, ne akarjak kisebb lenni a pasinál..
2012. júl. 31. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Gáz! De ha magadtól nem érzed cikinek... az is gáz!

Tudod a normális nők úgy választanak maguknak párt, hogy ha még egy magassarkúban se nézzenek ki bénán a csávójuk mellett.

2012. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nevem-senki ***** válasza:

Baromság! A legjobb haverom (én lány vagyok) kb. 150cm. A barátnője egy 10/10-es szexi, csinos lány. Első látásra beleszeretett a srácba. Ennek már 15 éve. Most babát terveznek. A haverom egy egészséges lelkületű, vígkedéjű srác. Őt nem tudod megbántani, h törpe. Soha nem görcsölt semmin, a társaságában mindenki jókedvű lesz. Egyszerűen imádom az ürgét.

Ha a srácnak nincsenek komplexusai és kölcsönös a szimpátia, akkor ne foglalkozzatok azzal a pár centivel. Én drukkolok nektek! ;-)

2012. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nevem-senki ***** válasza:
A lényeget kihagytam: A HAVEROM ugye 150cm. A barátnője pedig minimum 165..., és ahogy írtam, tökéletesen működik.
2012. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nekem fontos szempont egy fiúnál hogy nálam magasabb legyen vagy ugyanakkora mint én de ha belé vagy szerelmes az sosem gáz ;)
2012. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy szeressétek egymást :)
2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!