Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyennek ítélitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyennek ítélitek meg a "Szerelem, szex" rovatban válaszolók szellemi színvonalát?

Figyelt kérdés

Én nem akarom elhinni, hogy ma Magyarországon ez lenne az átlag.


Pl. "ha szépnek születtél, dughatsz, ha meg ronda vagy küzködhetsz egy életen keresztül a dugásért" ... és egyéb hasonló értékes hozzászólások alapján merült fel bennem a kérdés.


2012. aug. 1. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem nem a válaszok ugrottak be, hanem a kérdések a kérdésedről, pl a 11 éves kislány aki gáznak tartja hogy szűz de nem veszítheti el mert az unokatesójával jár és azzal ugye nem szabad szexelni... :D

válaszokban én inkább csak a poént látom..

2012. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet általánosítani, de sajnos az itteni átlag életkorral hoznám összefüggésbe a válaszok értelmességét! Annyira sok kis tini jár ide, hogy tulajdonképpen értelmes választ nem is lehet várni egy-egy feltett kérdésre, hiszen tapasztalatuk nulla, az értelmi szintjük meg még jócskán az átlag alatt van, de ez majd remélhetőleg csak növekedni fog!
2012. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

az a példa egyébként teljesen igaz..

aki szép annak minden könnyebb.

egyébként meg rengeteg itt a troll, kb a válaszok 20%-a lehet komoly.

2012. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze, a kérdések sem különbek, csak épp egy választ hoztam fel példának. És igen, olykor vicces, de sokszor nekem nem úgy tűnik, hogy az emberek szórakozásból írnak marhaságokat. Hanem másért.
2012. aug. 1. 15:13
 5/17 anonim ***** válasza:
de gyerekek szerintetek mért van sok troll? a kérdések 85% hülyeség, vagy épp annyira eszméletlenól debil a kérdező, hogy nem érdemel választ :D
2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a szellemi színvonal változó... ugye vannak értelmes válaszok, meg vannak az úgynevezett trollok, akik azon élvezkednek, hogy beoltsák, megszégyenítik az embert.... nem tagadom, néha én is trollkodok, de csak akkor, ha már nagyon hülyeségnek tartom a kérdést. ugyebár: "hülye kérdésre, hülye választ!" de a többségük, hazudozó, nagyképű, olyan aki elvan szállva magától, szóval aki nagyra van azzal, hogy neki hány csaj volt meg a hétvégén, az valószínű, egy szemüveges, szeplős testileg aránytalan(nagy test, kis f*sz)és nincs jobb dolga...
2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azok akik ide válaszolgatnak, azoknak ott van a közvetlen közelükben az internet, ahol bármit megnéhzetnének, és utánnajárhatnának bárminek!


Azok milyen szinten lehetnek, akiknek nincs net a közelükben, mert mondjuk annyira elmaradott részen élnek, vagy nincs rá pénzük, stb.


Valszeg az is benne van a dologban, hogy a szüleikkel igen keveset beszélnek és inkább itt "okosítják" egymást :)

2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én pl röhögni/kikapcsolódni járok fel erre a rovatra :D


persze adok normális válaszokat is ha kell

2012. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális kérdésekre normális válaszok szoktak érkezni. Én is úgy vettem észre hogy a kérdés színvonala határozza meg a válaszok színvonalát is. Hülye kérdésre hülye válasz érkezik még egy nagyon értelmes embertől is.
2012. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én pl. rühellem már ezt az "X évesen szűz vagy ciki vagy sem" badarságot, hogy oltja a sok kritikán aluli IQ szintű ember egymást, "20-on alul okés, 20-on felül már gáz", mintha a kettő között valami megérinthetetlen varázsvonal lenne :D.

Nem beszélve a terhes vagyok-e kezdetű nyalánkságokról, illetve a "2X éves vagyok, elmenjek prostihoz" és hasonlókat kérdezgető fenegyerekekig.


Természetesen sok válasz is hasonló kaliberű... tisztelet a kivételnek.


És nem is csak a szellemi színvonal ami engem kiakaszt, hanem leginkább a csordaszellem. Szánalom, hogy beáll mindeki a birkák közé.

2012. aug. 1. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!