Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki teccik,de asszem viszonzatlan...tuti...nem lép... viszonzatlan...tuti...nem lép... Hhogy felejtsem el ha ,amire el tudnám arra vagy talizok vele,össze futunk véletlenül vagy ha vele álmodok...??? Első szerelem...amitől kezdek idegroncs enni..még nyáron kéne el felejtenem mive lenni..még nyáron kéne el felejtenem mive osztálytársam .. Lécci valaki segítsen... :(( Egy 17 éves lány. Aki össze tört.. :'((

2012. júl. 31. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok, mint te, csak fiúban.. Nekem is elsőszerelmes, nem egyszer tört már össze, és nem bírom feladni a "harcot".. küzdök tovább. 16/F
2012. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tavaly voltam belezúgva egy fiúba.de ő szinte levegőnek nézett és nagyon fájt.Végül a nyáron sikerült kiverni a fejemből.

Talizz sokat a barátaiddal,ne diétáz hanem egyél sok csokit:),és kösd le magad, hogy minnél kevesebbet gondolj rá.:)

18/L

2012. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!