Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legelső szerelmetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szerelmetekkel meddig voltatok együtt? Mikor csókolóztatok először és hogy történt az egész? Szerelmesek voltatok egymásba? Várom a történeteket!

Figyelt kérdés
:D
2012. aug. 1. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
1 évig, még az óvodában xD
2012. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legelső szerelmem 12 évesen volt. :) Gyerek szerelem volt, de nekem tetszett az egész. 1,5 évet "voltunk együtt". 13 éves múltam amikor megcsókolt legelőször. 9 hónap után. Igen szerettük egymást és úgy lett vége, hogy szépen lassan ki is szerettünk egymásból és veszekedés meg minden nélkül úgy döntöttünk, hogy akkor legyen vége. Azóta is jóba vagyunk :)
2012. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmem 14 évesen jött, és több mint egy éve tart. Mi úgy jöttünk össze hogy megcsókolt, de tulajdonképpen előtte már találkozgattunk kb negyed évvel azelőtt és minden nap beszéltünk. De nagyon szeretjük egymást, és egyik veszekedésnél se szakítanánk. Egyszer a párom mondjuk veszekedésnél mondta hogy szakítani akar, de amint rájött hogy mit mondott vissza is mondta.(kb 5 másodperc) . Am dunaparton jöttünk össze és nagyon romantikus volt az egész mert naplementébe csókolt meg. :)
2012. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!