Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg hazugság volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazugság volt az egész? Lehet egyáltalán valakivel ugy együtt lenni hogy nem is szeretjük?

Figyelt kérdés
A barátommal csak 1 hónapig tartott a kapcsolat, azért lett vége mert azt mondta nem érez ugy irántam. De ha tényleg kicsit sem szeretett, akkor hogy volt képes megcsókolni meg ölelni? Miért akart egyfolytában velem lenni és ha nem voltunk együtt mért mondta hogy hiányzom neki? Én nem értem ezt az egészet, pedig én úgy éreztem ez szerelem mindkettőnk oldaláról, aztán hirtelen jött ez...azon is gondolkoztam, hogy lehet még a volt bnőjét szereti, mert mielött összejöttünk ők elötte nem sokkal mentek szét. de vajon van rá esély hogy még elkezdjek hiányozni neki és valahogy rájöjjön mégis én kellek neki? számomra ugy érzem ő az egyetlen ember akivel boldog lehetnék:(
2012. jún. 21. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnek is megtettem már ennyit, pedig sohasem voltak vérfertőző hajlamaim. Egy hónap pedig semmi.
2012. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanebben a helyzetben voltam én is, csak nekem a barátom 1 év után mondta meg,hogy szeret, de nem szerelmes belém. Úgy éreztem egy világ dőlt össze bennem, egyszerűen nem hittem a fülemnek. Aztán eltelt pár hét, és a barátom felkeresett,hogy csak most jött rá mennyire hiányzom neki, és hogy velem akar lenni. Azóta is boldog párkapcsolatban élünk :) De persze a bizalmat nem könnyű visszanyernie!

Szerintem mond el neki mennyire szereted, 1 hónap az kutya füle! De azért sok szerencsét kivánok! :)

2012. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!