Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ilyenkor egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

5 éve van párom. Szeretem, hogy mellettem van, hiányozna, ha nem lenne, de nem vagyok boldog. Hiányoznak dolgok,amiket nem ad meg nekem érzelmileg.


Azt mondanám 10 esetből 4-szer vagyok nyugodt, 6-szor ideges miatta.


Akkor van ennek esélye, vagy halott, csak nem látunk tisztán?


2012. aug. 1. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez lehet hogy már csak megszokás. Ha csak egy kicsit is felmerült benned hogy halott dolog, akkor érdemes elgondolkoznod.
2012. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik, mit nem ad meg?
2012. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem egyszer éreztem ezt. Sokszor mondtam már neki, hogy elegem van, legyen vége, de csak nem lett.


Valami mindig visszatart. Érdemes ezt továbbvinni?

2012. aug. 1. 19:27
 4/13 A kérdező kommentje:

A legfontosabb dolog, amit elvett tőlem, az a bizalom, nem tudok már bízni benne.


A szavában sokszor nem hiszek, nem tudom eldönteni, hogy igaz-e, állandóan idegbeteg vagyok miatta.


Ez egy megcsalás gyümölcse a kapcsolatunk elején.


Az apja utál, pedig nem ártottam neki, de nem szólna neki, hogy hagyjon békén, és bele vagyok fáradva.


Soha NINCS közös döntés, csak az apja döntése.

2012. aug. 1. 19:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Én tervezem a jövőnket, de ő soha nem mond semmit erről. Mintha semmi terve nem lenne velem. Neki minden jó, ahogy van.
2012. aug. 1. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű! Vess véget a kapcsolatnak! Téged már csak az tart vissza, hogy van egy fix kapcsolatod és félsz az egyedülléttől. De hidd el, így sokkal rosszabbat teszel magaddal. Ennek így már semmi értelme.
2012. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te nagyon is tisztán látod a dolgokat. Érzed, hogy vmi nincs rendben. Hagyd ezt a kapcsolatot, majd jön másik.
2012. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De azt is érzem, hogy szeretem a lelkét, és lehet soha többé nem jön ilyen, ettől retegek. Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e még azért félek, vagy attól, hogy nem lesz jobb.
2012. aug. 1. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:
És ezt neki is így elmondtad, szóról szóra, ahogy nekünk leírtad, vagy várod, hogy kitalálja a gondolataidat?
2012. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy többször mondtam, hogy elég, szakítok, de nem lett belőle semmi, eltusolta.
2012. aug. 1. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!