Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzések vannak benned,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzések vannak benned, amikor új párod van és vele először szeretkezel?

Figyelt kérdés

Addig csak vágysz rá, fantáziálsz, de mit érzel, amikor beteljesül? Először kapod meg őt?



Nem a szüzességre gondolok, hanem a szimpla párváltásra.


Kérhetnék kort és nemet is?! Köszönöm!


2012. aug. 1. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok ilyen volt,legutóbb izgalmas,újszerű,de mégis ismerős,felfedezésekkel,és meglepetésekkel teli(nem félre érteni,a másik fél külömbözősége miatt,hogy menyivel másabb az ágyban,és másképp néz ki meztelenül)
2012. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Milyen különbségekre gondolsz?


Ekkora eltérés miben lehet nő és nő között? Maximum néhány kiló itt ott.

2012. aug. 1. 20:42
 3/15 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó! Hiszen őt szereted! És vele eddig csak fantáziáltál! Most viszont vele leszel/vagy! :)

18/L

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:

Röviden is leírom: Elégedettséget érzek.


egy új meztelen nő látványa mindig kíváncsivá teszi az embert, amikor centiről centire megismerjük minden porcikáját, és amikor levetkőztetjük lassan, akkor ott az élvezet egy újra egy szépre egy nagy valószínűséggel izgató testre. (mert ha odáig eljutunk, akkor nyilván be lehet határolni h milyen az alakja mert láttad és tapi9ntottad eleget.)


Aztán kiderül, hogy mennyire tud feloldódni vagy nagyon izgul, és ezért lehet h az első még nem lesz az igazi...és kiderül, hogy jó e az ágyban avagy sem.

2012. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még nincs egy éve, amikor a jelenlegi párommal először voltunk együtt. Az az előttire nem emlékszem már, öt éve történt.

Furcsa, mert én például teljesen be voltam zsongva a tudattól, hogy akkor most eljött az ideje. Gyakorlatilag tetőtől talpig arra voltam hangolódva, hogy most azonnal akarom, örömet, izgalmat, félelmet és kíváncsiságot éreztem egyszerre. :) Ennek ellenére bennem volt, hogy ez a kavalkád most annyira jó, hogy a lehető legtovább akarom húzni. :) Az egy egyszeri, és utánozhatatlan érzés minden kapcsolatban szerintem.

23L

2012. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

23/L gyönyörűen fogalmazott. Ilyenekre gondoltam.


Például mennyire figyelsz olyankor arra, milyen a nő teste? Tud-e zavaró lenni, ha van egy kis poci, vagy husosabb a combi, mint a korábbinak?


A szerelem, a vágy nem erősebb mindennél?

2012. aug. 1. 20:46
 7/15 ASOT ***** válasza:

a vágy egy ismeretlenre és újra amit jobban szeretnénk akkor abban a pillanatban mint bármit máskor (ez az első alkalomnál van így) És kérdés h szenvedélyes lesz e.


De mondom, vannak akik hosszú előjáték ellenére is , annyira izgulnak az első együttlét miatt egy új miatt, hogy nehezen engedik el magukat.

2012. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Persze, ez a nőkre igaz, de attól még a férfinak lehet kellemes emlék az első.


Én mai fejjel már nem izgulnék, arra hajtanék, hogy olyan élményben legyen része, amit soha nem felejt el.

2012. aug. 1. 20:53
 9/15 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok egyébként.
2012. aug. 1. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint.

Nálam ez úgy ment,hogy szinte őrjítő vágyam volt arra,hogy mindent megtegyek vele,amit csak kimondatlanul akar,és maximálisan kielégítsem,semenyire nem zavart,hogy a meleihez képest a bimbói kissebbek voltak,mint ami nekem tetszeni szokott.Hogy szeretni...azt nem hinném,én előbb szoktam szexelni,mint szerelmesnek lenni,azzal szoktam szexelni,akinél érzem,hogy képes lennék szeretni.Én az ágyban minden visszajelzés szerint nagyon jó vagyok,oda figyelek a másikra,és orgazmusokat okozok neki,és figyelek rá.Sajnos most nincs kit kielégítni,de amikor van,akkor erre nincs panasz.De szerintem nem a szex a leg külömbözőbb dolog,hanem minden más,mint mással,szóval nem lehet,és nem is szabad össze hasonlítani.Az a baj,hogy sajnos eddig nem találtam meg az igazit,csak olyan lányt,akivel jól éreztem magam,volt,akit szerettem is,de ő nem érdemelte meg,ahogy később kiderült.Macerás dolog ez...

2012. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!