Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint szerelmes vagyok a legjobb barátomba? És ha igen, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon tetszett (ezt évekre kell érteni), sőt, valószínűleg komolyabban is éreztem, de csak barátok maradtunk, később lett másik barátnőm és azt hittem, ő elfeledtette.


Viszont éjszaka vele álmodtam, mégpedig azt, hogy együtt vagyunk, nálunk van és itt alszik, egy ágyban velem. Olyan érzésem volt, amit talán még soha nem éreztem. Nagyon-nagyon boldog voltam, amióta felkeltem, azóta pedig csak ő jár a fejemben.


Viszont neki van barátja (kretén eléggé mondjuk...) és mivel osztálytársak vagyunk, amúgy se működne. Nem szeretnék iránta érezni semmit.


Még korábban elmondtam neki, hogy tetszik (több, mint 3 éve... :D) és akkor azt mondta, hogy maradjunk barátok. Szóval ezen a körön már túl vagyok. De nem szeretnék iránta érezni semmit, max barátságot.


Megpróbáljak minél kevesebbet beszélni vele? Úgy menne a felejtés?


18F, ő 18L


2012. aug. 2. 08:40
 1/4 anonim válasza:
szerintem meg probalkoz türelmesen.ugyse hiszem el ,hogy nem szereted.
2012. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
három év után még igazán kibírsz 1-et... Nem? :)) Türelem, és kerülj hozzá minél közelebb. Csak lesz majd lehetőséged bizonyítani, ha már nem lesz a barátja.
2012. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól beleéled magad, még nem is történt semmi de már felejtenél. Csak azt tudnám hogy mit?
2012. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy lány azt mondja, hogy "inkább barát" annak nem mozgatod meg a fantáziáját. Lehet ezt évekig húzni de úgy sem lesz jó. Akkor lenne esélyed, ha pár évig nem találkoznátok és amikor igen akkor azt látná rajtad, hogy mennyire megváltoztál előnyödre, persze akkor is csak ha bejönne neki az új éned.


Egyébként meg vagy esélytelen, vagy ha mégis sikerül nem biztos, hogy jó vége lesz, ugyanis akkor már csak a biztos pontot látja benned, de semmi vonzalom.

2012. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!