Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennék a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a legjobb fiúbarátomba?

Figyelt kérdés
Szinte össze vagyok nőve vele , hogyha hozzámér vagy én hozzáérek elkezd hevesebben verni a szívem , egyszer már smároltunk , de azóta nem is beszélünk róla . párszor álmodtam már ,hogy vele szeretkezem. Most akkor szerelmes lennék belé??
2012. jún. 5. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
miért tőlünk kérdezed?
2012. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Áhhá! Pasi és nő között nincs barátság!

Ez az eset is ezt bizonyítja! :)

Amúgy nem feltétlenül, de az leszel ha nem tisztázzátok a dolgot.

2012. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most kezdesz belézúgni. :)

Ezen kívül szerintem van fiú és lány közötti barátság, de csak miután az egyik fél már megpróbálkozott, de a másik nem akart járni vele. Így nekem is van egy barátom, akivel mindenhova elmegyünk, de egyáltalán nem kívánok vele smárolni.

2012. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!