Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ha mensim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha mensim előtt 1 nappal voltunk együtt (védekezés nélkül) és másnapra meg megjött (de nem olyan volt mint máskor)?

Figyelt kérdés
A tapasztalataitokra lennék kíváncsi! együtt voltam a párommal mensi előtt egy nappal,másnap megjött, de nem volt olyan mint máskor. sötét színe volt(sötétbarna) és az állaga is más volt. Nekem mindig öt napig szokott meglenni és most már a 3. napon a mennyisége lecsökkent, a megszokottnál jóval kevesebb volt és a színe változatlanul barna. Szerintetek lehetek terhes. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 2. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért támadjuk, mert az ilyen ostoba tinik csecsemői végzik nagyrészt a nyilvános wc kukájában, mert nem képesek tenni semmit! És ez a védekezésnél kezdődik!
2012. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát kedves agresszív válaszoló!nem is tudom mit mondjak : az ujjunk sem egyforma!!

Több hónapja próbálkozunk a párommal!

Én ezt reménykedve kérdeztem (bár lehet hogy ez nem jött le Neked), de nem hiszem hogy a kérdésem jajveszékelést mutatott volna!

Ezt az oldalt meg úgy hordod le hogy ahogy látom aktív használója vagy a 15 mondatos válaszaiddal, amit én nem sorolok a válasz kategóriába.


A többi válaszadónak köszönöm szépen a válaszokat!

2012. aug. 2. 13:59
 13/18 A kérdező kommentje:
Az ostoba tinikről annyit hogy 25 éves vagyok! és csak sima tapasztalatokra lettem volna kíváncsi! de mindegy!
2012. aug. 2. 14:01
 14/18 anonim ***** válasza:
25 évesen főleg tudnod kéne, hogy attól még hogy valakinek így sikerül, annak semmi köze hozzád, és hogy neked sikerülni fog-e, mert mindenkinek máskor van peteéérése. De ha téged megnyugtatnak a vélemények (amik ebben a Szerelem,Szex témakörben leginkább azoktól jön, akik még nem is szexeltek) akkor rendben. Rossz érzés amikor nem sikerül a baba, de akkor kérdezz egy szakértőt. Amúgy is nagyon kevés az esélye mensi előtt, és még meg is jött, számomra ez egyértelműen NEM terhesség. Ez a véleményem.
2012. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A szakértő azt válaszolná, hogy a pár hónap nem elég a próbálkozáshoz, ezért is kért tapasztalt válaszokat a kérdező. Az már más, hogy sajnos nem azt kapta! Nekem pl. 2 év után sikerült! Kérdező, szerintem menj át a gyerekvállalás, nevelés kategórián belül a terhességre. Szerintem ott okosabb leszel, hogy mit hogyan csinálj, és nem 11-12-13 éves irigy idióták fognak válaszolni, akik csak teszik magukat.
2012. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a legutolsó válaszolónak is!
2012. aug. 2. 15:36
 17/18 anonim ***** válasza:

KEDVES 14-es válaszoló!!!! nem vagyok szakértő de képzeld pont a menstruációm előtti napon mikor együtt voltunk párommal (félreértés ne essék AKARTUK A BABÁT PRÓBÁLKOZTUNK MIELŐTT VALAKI LE HÜLYE TINIZNE ÉN IS 24 ÉVES VAGYOK) és attól az együttléttől jött össze nekünk a kicsi...És hidd el tudom!!!! Hányingerem van az ilyen senki emberektől akik azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt holott máshol a kötekedésüket és a "NAGY ESZÜKET" nem tudják máshol kiélni. Szörnyűek vagytok komolyan. Annyi ilyen gyökér van itt, csak azt nem értem minek szól hozzá? Biztos azért tesznek itt fel bármilyen kérdést mert a te "OKOSSÁGODRA" kíváncsi. Képzeld ha eddig még nem mondta volna el senki itt mindenki normális válaszra vár nem a te lenéző sz..ságodra.


Kedves kérdező mondom nekem is így jött össze és rá másnapra megjött de csak kb 1,5 napra nekem kb max 4 napos szokott lenni... :) lehetséges a terhesség nincs kizárva majd pár hét múlva csinálj tesztet ne kapkodd el mert csak elkeserít ha nem mutatja esetleg még ki. Drukkolok nektek :) Majd írd meg mi lett :)

2012. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én a fiúmmal mensi elõtt 1 nappal voltam nem védekeztünk utàna masnap meg jött de nem Volt olyan eros mint ami regebben volt Ra 16 napra csinàltam 3 tesztet mind a 3 halvany pozitiv lett viszonyt a melleim nagyon fajnak meg hanyinger is van csokis tejet ki hanyom elõtte soha nem hanytam hasam is nagyon faj al hasi fajdalmok vannak Hart valaki igy??
nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!