Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Most komolyan fogyjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most komolyan fogyjak csontra és hagyjam abba az edzést? Senki se szereti már az izmos fiúkat?

Figyelt kérdés
Mostmár teljesen átállt a legtöbb lány arra,hogy a pasi legyen vékony,és kevés kis izommal?Mindenhol ezt hallom hogy ne legyen izmos,ne legyen nagydarab stb.Nem vagyok szétgyúrt állat nem is akarok az lenni,de széles vállam,domború mellizmom,vastag karom/lábam van,deltás hátam,kicsit domború izmos fenék.Ez teszik még valakinek? 16/F

2012. aug. 2. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez már nem menő.
2012. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja meg 188 cm vagyok.Nem ronda,vagy bunkó mielőtt valaki rám fogná
2012. aug. 2. 13:23
 3/19 anonim ***** válasza:
ha úgy nézel ki,mint Chris Hemsworth( Thor ) akkor nem mondhatja rád senki,hogy a vézna kell..XD
2012. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy abbahagyd. Szerintem meg az izmos pasik a legjobbak (persze nyilván mértékkel):).
2012. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy még nem de majd fogok:).A korosztályomhoz képest vagyok jóval izmosabb
2012. aug. 2. 13:25
 6/19 Diavolino44 ***** válasza:
27%
16 evesen inkabb lehetsz dagadt mint szalkas, nem alakulnak ki azok az izomtonusok. Kiveve ha mar testerpitessel foglalkozol 3-4 eve. A csajoknak nem a nagy darab hanem a szaraz pasik jonnek be.
2012. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már 3 éve edzek.Egyáltalán ne vagyok dagadt..
2012. aug. 2. 13:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Tipikus "egónövelős" kérdés...

Egyébként meg azt csináld, amitől jól érzed magad. Én is sportolok és eszembe nem jutna azért abbahagyni, mert valaki mondjuk az anorexiás lányokat bírja, nem pedig a sportosakat. Keresek olyat, akinek bejövök és kész. Tedd ezt te is.

2012. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal a lányokkal foglalkozz, akit férfit akarnak, hidd el, nem akarsz te olyan lánnyal hosszú távú kapcsolatot, aki a girnyókra bukik!
2012. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egónövelés?
2012. aug. 2. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!