Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan szerelem.. :( Amire el tudnám felejteni vagy össze futok vele vagy álmodok vele...

És már csak 4 hetem van rá...mivel osztálytársam.. :((

Valakinek valami hasznos tippe,ötlete hogy lehetne végleg elfelejteni??


Köszi mindenkinek előre is..



2012. aug. 2. 13:35
 1/3 anonim válasza:
Ez elég nehéz dolog.. Velem is történt már ilyen 2évig tartott.:/ Szerintem csak egyetlen egy megoldás van rá, járj valaki mással és próbálj beleszeretni. Nekem is ez segített, már 6hónapja együtt vagyok a fiúmmal és egyre jobban kezdem elfelejteni a régi "nagy" szerelmet..:)
2012. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy sok mindent nem tudsz tenni... Kerüld a társaságát, ha nem muszáj, ne beszélj vele... Persze, ha ő keres, akkor udvariasságból jelezz vissza, de magadtól ne menj oda hozzá. Ismerkedj új emberekkel, foglald el magad valamivel... Pl. gyűjts valamit... vagy sportolj valami... vagy nyiss ki egy könyvet, olvass.

A kérdésedre ez a válasz.


Viszont! Te tényleg képes lennél feladni az álmaidat egy kis idő után? Próbálkozz, reménykedj! Beszélj vele... :) Nem kell eröltetni, nem ezt mondom, hanem csak add önmagad, érezd jól magad, és aztán minden jön magától. Nem kell elfelejteni, és különös képpen erőltetni sem kell a dolgot... Inkább csak ne törődj a dologgal... Szereted őt, PONT. Ezt nem kell firtatni. Ék még az sem kizárt, hogy te is tetszel neki!!! NE ADD FEL!! A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!!!!!

:)

De ha mégsem szeretnél próbálkozni, akkor az első pár sor... :)

Sok szerencsét! Remélem segítettem! :)

2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nóri2 válasza:
Sztem az első válaszolónak van igaza. Én is ezt tettem és sokat segített, még akkor is ha keveset voltam együtt azzal a fiúval aki segített elfelejteni. De az az idő is ráébresztett arra h nem szabad leragadni egy fiúnál mert a világ tele van vele. Mindig van remény, és sosem lehet tudni mikor toppan be egy újabb szerelem, de addig is én a helyedben a barátaimmal lennék /én azt is tettem és nagyon sok új barátra tettem szert/ nem fogod megbánni ha rám hallgatsz;)
2012. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!