Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 napja késik a menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja késik a menstruációm és félek, hogy terhes vagyok. Tudnátok praktikákat mondani ami előlre hozza?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm vége utáni nap szeretkeztünk a barátommal(június 6.) de nem teszteltük vizzel, hogy kilyukadt e a gumi. Már két tesztet is csináltam mindkettő negativ lett, de még igy is nagyon félek. Lehetek attól még terhes? Vagy tudtok olyan praktikákat ami előlrehozza a menszeszem. Ja és az utóbbi 1 hétben nagyon sokat idegeskedtem.
2012. aug. 2. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
mit akarsz előre hozni, ha terhes vagy?
2012. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Negativ kommentjeidet tartsd meg:)
2012. aug. 2. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
hát elvileg a forró vízben ücsörgéstől megjöhet, de először is nyugodj meg mert ha ennyire ideges vagy akkor nem fog. nem vagy terhes ne félj. de ha ennyire para akkor inkább menj orvoshoz, ő majd rendesen megnyugtat.
2012. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, június 6-án volt a kufirc és volt "Már két tesztet is csináltam mindkettő negativ lett," teszt is, nem egy. Csinálj még egyet most, ha negatív, nagyon kicsi az esély a terhességre.
2012. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. aug. 2. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek is kicsi az esélye annak hogy terhes legyél, de igaza van az előttem szólónak menj el orvoshoz és ő megnyugtat, és ha meg nem vagy terhes nincs miért előre hozni. Amúgy az esemény utáni tabletta bevétele után is megjön másnap .
2012. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A második tesztet most kedden csináltam
2012. aug. 2. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, 5 nap még nem nagy idő.
2012. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! 9nap késéssel de megjött :D
2012. aug. 7. 23:09
 10/11 Yukina válasza:
már bocsika de mit kell akkor parázni ha késik.. főleg ha VÉDEKEZTETEK... ezt nem tudom felfogni.. :/
2012. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!