Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Nőgyógyász...

Terhes vagyok? Nőgyógyász tudna már mondani biztosat?

Figyelt kérdés
A menzim késik 4-5 napja. Vannak előjelek lehet csak beképzelem.Elszeretnék menni nőgyógyászhoz. Ő kitud azonnal mutatni eredményt valamilyen módon?
2011. nov. 22. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet,még a nődoki sem látja.
2011. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy látna-e már valamit. Ilyen kora terhességnél nem biztos, hogy látszódik már bármi is.

Viszont vehetnél tesztet, az egyből kimutatná.

Vagy nem akarsz tesztet venni?


Én mensi kimaradása után 6 nappal csináltam tesztet. Pozitív lett, és rá pár napra (tehát hivatalosan mensitől számolva 4-5 hetesen) voltam először dokinál, és már látta a petezsákot.

2011. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Yingtáó válasza:
69%

Nálam 2 hetesnél már tapintásos vizsgálattal megmondta, hogy ez erős 90 % és irány a labor. Amugy már lehet kapni nagyon jó teszteket drogériákban,patikákban amik 2-3 napos terhességet is kimutatnak.

[link]

2011. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

4-5napos késéssel két poz teszttel mentem, és 4*4mm petezsáknak imponáló képlet kontroll két hét múlva állt a papíron.

Veszel egy terhességi tesztet, reggeli pisiből megvan az eredménye(ha most neg, és még mindig semmi akkor pár nap múlva ismétlés... amíg meg nem jön vagy poz nem lesz)

2011. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvos ilyenkor még elhajtana, mert az UH-n nem nagyon látszana semmi, de miért nem tesztelsz? Az már kimutatná.
2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Veszek tesztet csak az sose biztos. Köszi a válaszokat.
2011. nov. 23. 06:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív irányba nem nagyon szokott tévedni a teszt, tehát ha pozi lesz, azt veheted 99%-osra.
2011. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok, csináltál már tesztet? Szorítok neked!!!
2011. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma elmegyek még orvoshoz és majd veszek tesztet. Remélem nem vagyok az:/
2011. nov. 24. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!