Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok között miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok között miért van olyan sok ribi?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék! Nem szeretek álltalánosítani, nagyon sok és kedves, magyar női ismerősöm, barátom van, akik mind-mind tisztességes emberek! De valamiért Magyarországon kiemelkedően sok átvitt értelemben is a khm...! Nem vagyok álszent, tény hogy gyönyörüek a magyar lányok és azzal sincs bajom ha egy nő megmutatja magát, ha szexisen öltözik, magam is támogatom ezt, mivel erősen naturalista vagyok. A gond azzal van hogy a magyar lányok nagy részében semmi tartás nincs! A hűséget, egyenességet, korrektséget hírből nem ismeri sokuk. A legtöbbjük olyan buta hogy az már fáj, irrdatlanul műveletlenek (mondjuk ez nem csak a lányokra, hanem általában a magyar fiatalokra igaz), semmi elvet nem képviselnek ami szerint élhetnének, az értékesebb, műveltebb férfiakat flegmán lenézik, csak az izomagyu, bunkó keményfiukat vagy a "plázakanokat" kedvelik, illetve azokat akik tele vannak zsetonnal.

Hollandiában éltem tavaly három hónapig, néha emiatt szégyeltem a magyarságom, ott ugyanis a ...vák nagy része is magyar csaj és meg van ezen kívül is a véleményük a fájóan bugytuta képü, elvtelen magyar lányokról.

Rengeteg spanyol, lengyel, török nő között dolgoztam de ők annyira mások voltak! Lehetett velük fennköltebb dolgokról beszélgetni, sokkalta intellektuálisabbak voltak, voltak elveik, volt stílusuk, szókincsük, kedvesek voltak. De ami a legérdekesebb, hogy kinnt elég komolyan összejöttem egy magas, csinos, angyalarcu holland lánnyal, én aki 170 centi és 60 kiló vagyok és nem egy klasszikus szépség, ráadásul nagyon visszahúzódó. Azt mondta mikor meglepve kérdeztem tőle (főleg angolul dumáltunk), hogy mit csíp bennem, hogy szerinte nagyon jólelkü és okos srác vagyok és szerinte a lányoknak ez számit. Ami tuti hogy itt sose tudnék összejönni olyan szépséggel, mert az ami én vagyok pont nem kell a magyar lányoknak. Annyira másabb voltak a lányok és maguk az emberek általában hogy el se hittem hogy voltam képes eddig magyarisztánban élni!

Végül is hiába gyönyörüek, ha az ember nem kőbunkó nehézfiu vagy pénzes szülők aberált gyereke a magyar lányok tesznek rá magasról.

Mi miatt ilyenek a hazai csajok?



2012. júl. 29. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom,nem tudok rá választ adni,de olyan jó volt elolvasni,amit írtál.Olyan érdekes:)
2012. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok primitív ember él itt. Aki ad magára egy kicsit is, az nem r*banckodik és öltözködik közönségesen.
2012. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanez érvényes a magyar pasik nagy részére is. Kicsit sem családcentrikusak, hímringyók, lusták, bunkók,előítéletesek, hímsoviniszták, magasak az elvárásaik, de nyújtani nem akarnak. Nem is kell nekem ez a tipikus magyar pasi. Nagyon begyöpösödettek, mindenre csak hisztiznek. Pl. cseppet sem segítőkészek, előítéletesek, önzők és nem háziasak. Ja, és imádják a vagyonukat gyűjtögetni, de nem azért, hogy családot alapítsanak, hanem hogy minél több nőt kihasználhassanak.

Persze nem mindenki ilyen!


A nyugati férfiak sokkal lazábbak, gálánsabbak, családcentrikusabbak és háziasabbak.


Én magyar lány vagyok, de abszolút nem ilyen, amit leírtál. Én szeretem a visszahúzódó, komoly, okos fiúkat, csak sajnos sohasem jöttek hozzám ismerkedni, csak sunnyogtak a sarokban.

2012. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert itt hat a legjobban a sok butítás, de nem csak itt, menj ki Los Angelesbe, ott is találsz bőven. Ahol nem beszélik hülyeséggel tele az emberek fejét, nem lesz ilyen. Hát itt van.
2012. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én azt látom nőként, hogy sajnos ilyen a magyar mentalitás és persze mellé jön a ,,legszebbek a magyar lányok" hozzáállás, amitől aztán úgy felmegy az önbizalom, hogyha leugrik az iqjára, tuti halott.
2012. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát látod én nő vagyok és igazad kell, hogy adjak neked. Egyet viszont hozzátennék a kis monológodhoz: a magyar férfiakról ugyanezt el lehet mondani!


Én is jártam már nem egy nyugati államban (többek között Hollandiában is) és hát mit ne mondjak... tény, hogy más világ. A férfiak (és a nők is) általánosságban háziasabbak, korrektebbek és legfőképp műveltebbek.


Spanyolországban el lehetett menni bulizni anélkül, hogy szánalomra méltó "férfiak" a fenekemet (ha nem mást) fogdosták volna minden egyes lépésemkor. Ehelyett ők sokkal gálásabbak, kedvesen odajönnek beszélgetni, meghívnak egy italra. (Persze, ettől még ott is gyakran csak a megfektetésre pályáznak, de tény, hogy jóval kulturáltabb módon teszik azt.)


Itthon "Magyarisztánban" sok ember nem ismeri a jó modort, nincsenek elveik, céljaik, TARTÁSUK, rengetegen öltözködnek ízléstelenül (és itt nem a szegényebbekre gondolok, hiszen attól, hogy valaki kevésbé tehetős, még fel tud öltözni ízlésesen, akár turkálókban, használt ruha boltokban is össze lehet szedni szebb ruhákat kevés pénzért).


Nincs igény a kultúrára, rengeteg az aberrált, nemtörődöm fiatal, akik még büszkék is magukra és lenézik az értelmesebbeket. Szerintem nagyon is elkeserítő ez a helyzet.


Én is hasonló párt szeretnék férfiben, mint amit te leírtál, de kilátástalannak látom olykor a helyzetet. Nem egyszer furcsa szemmel néztek már, mert szeretek otthon olvasni, nyelveket tanulni, ahelyett hogy minden másnap este egy füstös kocsmában lerészegedjek. Értelmes nőnek tartom magamat, és értékes embernek, viszont sajnos a mai társadalomnak már nem ezek az elvárásai az egyénnel szemben. A példaképeket ma a Való Világban és egyéb tévés valóságshowkban kell keresni. Be kell állni a birkák közé, hogy az ember érvényesülhessen. Eszméletlen az a parasztvakítás és manipuláció, ami a médián keresztül megy. De legfőképp szomorú. És a legrosszabb, hogy a felnövő generációk is ezt követik. És, hogy őszinte legyek, ha a közeljövőben elhagyom az országot, azt nem feltétlenül a jobb megélhetés értekében teszem majd. Az ember olykor úgy érzi, megfullad ebben a korcs társadalomban...


De mielőtt még valaki lehurrogna, természetesen még itthon is maradnak jóravaló, rendes és művelt emberek, de tagadhatatlan, hogy ők a kisebbség.

2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki szép, főleg, ha lány, akárkivel lefeküdhet és ezt ki is haszálja, legyen buta vagy értelmes emellett.


A mázlisták! Bár nőnek születtem volna, mennyi jó szexben lehetne részem!

2012. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen nők tudjátok hová valók? Egy szaudi olaj sejk háremébe, de ott aztán nem lenne Ezeregy éjszaka.... Dehogy...

Az első hangos szónál kivernék a fogukat is, egy robbanékonyabb úrnál meg öntenék a savat az arcukba vagy fojtanák a medencébe...

Ha eszed van külföldivel jössz össze!

2013. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Londonban dolgozok, és ugyanezt tudom leírni. 100 méterről megismerni, az átlagos magyar lotyót, akin centi vastag púder van, ízléstelenül van kifestve, agyon van szoláriumozva, úgy öltözködik, mint a legigénytelenebb útszéli k*urva, a fejéről pedig ordít az ember alatti sötétség. És akkor még meg sem szólalt... Amúgy meg a cseh és a lengyel lányok a legszebbek, és jóval igényesebbek és értelmesebbek is mint, a magyarok. A magyar nők között is csak azok a szebbek, akikben magasabb a szláv génállomány. 34/F
2013. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!