Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha azt mondjátok egy lányra, hogy aranyos, akkor azért mondjátok, mert tetszik vagy csak úgy?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nem rég ismertem meg, és igazából minden találkozásunknál elmondja többször is hogy mennyire aranyos vagyok, pl ahogy nézek, amit csinálok meg még sok mindenre... (külsőre, nem kedvességre).

Azt is mondta már többször is, hogy szép vagyok, de most ez hogy aranyos, olyan fura és tényleg sokszor mondja eléggé, nem tudok ezzel mit kezdeni.

Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de mégis, szerintetek? :D


2012. aug. 2. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.kislányos..........szép vagy vagy ................elég jó nő vagy már...ezek azok ha tetszik.
2012. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tetszel neki. Komolyan nem értelek titeket nőket.:DD Ha azt mondja szép vagy, abból nem veszed észre, hogy tetszel neki?:D

19 F

2012. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!