Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez milyen már? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez milyen már? Miért viselkedik így pár ember? Miért jó nekik, ha bunkók?

Figyelt kérdés

feltettem egy kérdést, hogy diszkókban nagyon nézik e a személyit, hogy hasonlítok-e rá. pár hónap múlva 18 leszek, most mennék először. számítottam olyan válaszokra, hogy a diszkók bénák, gyökerek járnak oda stb, nem is érdekelt, de valaki írt egy tök hosszú szöveget, hogy a szüleim büszkék lehetnek rám, hogy miért kell megb.szatni magam a fél várossal 17 évesen meg leinni magam stb, miért nem lehet megvárni, hogy 18 legyek, meg hogy tuti hogy elkapnak a rendőrök, priusszal meg már állásom se lesz.

annyi helyen tudnék belekötni a szövegébe, de inkább csak annyit kérdezek, miért jó ilyeneket feltételezni valakiről, aki egyetlenegyszer elmenne egy diszkóba hogy már rögtön lefekszik 20 sráccal? -.- és miért nem lehet normálisan megmondani?

köszi ha elolvastad :)


2012. aug. 2. 20:12
 1/8 A kérdező kommentje:

ja meg, hogy liba vagyok. hogyan jön ő ahhoz?

van egy ismerősöm, misére jár, szexről kb annyit tud mint egy 6 éves, tök ártatlan, sokat tanul stb, ő is jönne ha nem jött volna neki közbe valami.

2012. aug. 2. 20:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert a diszkókba nem tiszta csajok járnak, ez tény! Ezt neked is be kell látnod! Nem tiszta szándékúak, nem komoly kapcsolatot keresnek! Remélem, így érthető!
2012. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem kapcsolatért megyünk, csak kiváncsiak vagyunk. meg hogy legalább egyszer a fiatalságunkban :)

de köszi a választ

2012. aug. 2. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
mért kell egyáltalán azt feltételezni, hogy aki diszkóba megy kapcsolatot keres? szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki elmegy a barátaival diszkóba és jóé érzi magát. vigyázzatok egymásra és ne hagyd őrizetlenül az italod.nem értem az ilyen embereket, ha nem tud a kérdésre válaszolni akkor tartsa magában az idióta véleményét mert azt senki sem kérdezte.
2012. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi, hogy egyetértesz :) persze, azt már megbeszéltük, hogy nem szabad felbontott piából inni stb :) de ahogy magunkat ismerem semmilyenből nem fogunk :)
2012. aug. 2. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

A fogalom, ami a jelenseget leirja: prekoncepcio.


Szuklatokoru, sablonokban gondolkodo, leegyszerusito emberek sajatja szokott lenni.

2012. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pohár italt megengedhettek magatoknak. Mondjuk 1 pohár pezsgő és akkor talán picit oldódsz.


Jó mulatást;)

2012. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, de mégse megyünk :/ majd legközelebb :)
2012. aug. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!