Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt lenne társkeresési-szek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt lenne társkeresési-szekció, írnál oda?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy nem lesz kitörölve a kérdésem. Akármilyen szánalmas is lenne, én írnék. :D


Lány vagyok. Te milyen nemű vagy és hány éves?


2012. aug. 2. 21:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
én igen 15/f
2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írnék, az indokom pedig az, hogy élőben nem tudok ismerkedni, nem vagyok olyan nagyon társasági ember, van egy kevés barátom, azok is fiúk, szóval alányokkal nem tudok hol ismerkedni. Időnként eljárok bulizni, de nem vagyok bulizós típus és őszintén szólva nekem ott esélyem sem lenne a lányoknál, akik mind felszínesek és inkább a külsőre mennek.

Hajdú-bihari vagyok és 22 éves.

2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
meglehet 18F
2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Épp most csináltál egyet, és szerintem tudod is.xd
2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
én is 14/f
2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
írnék 16/F
2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Van ezerkétszáz társkereső! Miért nem oda írsz? 34/F
2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

NaNá!

Minden utat meg kell próbálni, i tudja melyik végén van a cél!

37F

2012. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Az sem zavarna, hogy azok akik ilyeneket használnak nem a legjobbak és mindig van valami "hibájuk"? Persze én is onnan tudom, hogy egyszer belementem az ilyesmibe, de biztos nem fogok többé.

F/23

2012. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 ASOT ***** válasza:
Én azt mondom, bármilyen fura is, hogy ezaz oldal így van jó. Akkor az már egy társkereső oldal lenne.
2012. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!