Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresési tapasztalatok? Pozitív és negatív egyaránt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

14 lehettem amikor a chaten ismerkedtem, de csak 1 srác volt akit felvettem msnre dumáltunk meg kamoztunk, kamon helyes volt,de amikor taliztunk...íííí ugyh elhajtottam szegényt...

19/L

2010. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a jelenlegi páromat is a neten ismertem meg, szerencsém volt vele, nem vert át semmiben. Viszont volt már egy-két olyan eset is, amikor találkozóra hívtak a kedves fiatalemberek, aztán jött a nagy pofáraesés, és csak nagy erőkkel lehetett elhajtani őket. :D Szerintem nagyon sokan félnek ettől a mai napig is, bár nem biztos, hogy okkal. (A fő a bizalom! - persze sok pofáraesés után már ki hisz benne? :D) Nem érdemes sokat kamuzni, mert ha komolyra fordul a dolog, rosszul is elsülhet. A fő az őszinteség, neten keresztül úgyis mindegy, hogy ki mit gondol rólad, nem? :)
2010. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Pozitív és negatív egyaránt:) Ha jól ki tudod szűrni, akkor nem lesz gondod belőle. Én is ott ismertem meg a barátomat, és nagyon jó a kapcsolatunk. Persze nem ott kell kimondani az igent, de lehet ott is keresni, csak hát sok a "csaló"
2010. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt, elég hamar összejöttem egy pasival. Nem lett hosszú, de nem bántam meg hogy ott ismerkedtem. A jelenlegi párom nem ott ismertem meg.
2010. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én először egy közösségi oldalon ismertem meg a jelenlegi kedvesemet 2007 December 16 án. Hivatalosan 2008 Február 22 óta vagyunk együtt, szóval 2 éve. Nagyon szeretjük egymást.(25/L)
2010. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
7 éve a neten ismerkedtem meg a párommal, azóta összeházasodtunk és van egy kisfiunk. Minden teljesen pozitív :-))))
2010. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak negatív tapasztalatom van...

Sokszor arra nem érdemes embereknek is túl sok infót adunk meg magunkról. Na meg a millió csaló, aki nem a saját képével kezdi az ismerkedést.

2010. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én egy közösségi oldal társkeresőjén ismertem meg a barátomat - a vicc az, h mind a ketten csak kíváncsiságból regisztráltunk, és kiderült, hogy egy településen lakunk, és az öccse az egyik haverom! 7 hónapja vagyunk együtt, és tervezzük az esküvőt :)
2010. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Regisztráltam több helyre is, mindenütt ugyanazok voltak, vártam 3 hónapot, nem történt semmi, töröltem mindenhonnan a profilomat

Vond le a következtetést

2010. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív nincs. Negatív, akármelyik lánynak írok udvarias, normális hangvételű levelet, a válasz semmi. Még annyit se ír, hogy bocsi de nem. 10 másodpercébe kerülne, de ennyire se méltatnak, pedig fényképpel vagyok fent nem hazudozok az adataimról. Mindig megpróbálkozok valamelyik oldallal, de egy rövid elutasításra se tartanak méltónak.


22/F

2010. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!