Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt lenne társkeresési-szek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt lenne társkeresési-szekció, írnál oda?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy nem lesz kitörölve a kérdésem. Akármilyen szánalmas is lenne, én írnék. :D


Lány vagyok. Te milyen nemű vagy és hány éves?


2012. aug. 2. 21:20
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Hűha, vegyes válaszok... :)


Én azért gondoltam erre, mert ezen az oldalon össze lehet akadni értelmes emberekkel is, annak ellenére, hogy tényleg sok a troll.


Abban is igazatok van, hogy nem kell erőltetni a dolgot, valamint hogy élőben kell igazán "megmutatni" magunkat. De például vegyünk egy embert, akinek nem sok alkalma van ismerkedni. Nem jár bulizni, esetleg nem talál olyan embert, aki szintén azon dolgok után érdeklődik, mint ő. És akkor itt jön a net, fórumok...

2012. aug. 2. 23:14
 32/32 anonim ***** válasza:

nem hittem az ilyesmiben de mivel egy közel 4 éves kapcsolat után nem tudok új párt találni magamnak mindenképpen írnék...

22/f

2012. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!