Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném ezt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném ezt el?

Figyelt kérdés

Tavaly, 11-ben átkerültem egy másik suliba, mert ahova jártam nem fogadtak be. Az új suliban meg már nem sikerült barátokat szereznem, mert 11-ben már nehezen fogadják be az embert, csak akkor ha nagyon jó arc. Mikor a városban össze futok a régiekkel úgy viselkednek, mintha soha nem láttak vna, úgy sétálunk el egymás mellett mint 2 idegen. Az a 3 év olyan, mintha nem is jártam vna suliba, egyetlen egy kapcsolatot sem sikerült kialakítanom és hiányoznak. El fog ez a fájdalom vha múlni? Osztálytalálkozóim így nem lesznek, mert az újak ha kiballagunk el fognak felejteni, most is úgy viselkednek velem, mintha nem léteznék. Nincs az új osztályban egy barátom se és egyértelműen érzékeltették először ők is, hogy nem kívánnak velem tartósabb barátságot kialakítani (piszkálások, beszólogatások, duma a hátam mögött és végül ami most van). Már csak 8 hónapom van az érettségiig, nem hiszem, hogy nagy esélye lenne bárminek is, meg rövid távú is lenne, mely nem maradna meg mélyen. Lesznek vha barátaim? Vagy örökké zárkózott és magányos leszek? El fogom felejteni a középsulit? Örülnék, ha felnőtt koromban nem emlékeznék vissza erre. :(


Bocsi, hogy hosszú lett. 17/F



2012. aug. 2. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod. Akkor leszel túl rajta, ha már csak közömbös lesz számodra az egész, de nem olyan lemondóan, beletörődve, hanem semlegesen, érzelmek nélkül. De előtte még van egy fontos dolgod, mert ez csak akkor fog működni, ha ezt megcsinálod. Legyél magabiztos, tojd le mások véleményét, kit érdekel mások véleménye? barátkozni lehet másik osztályból is. Járj valahova sportolni, edzeni, az még a lányoknak is be fog jönni. A zárkózottság nem baj, mert vannak nyitottabb, meg zárkózottabb emberek. A lényeg, hogy a nyitott se legyen gátlástalan, és a zárkózott se legyen olyan, hogy kizárja magát az élet körforgásából. Szóval ennyi a lényeg, meg fogod oldani, mert egy értelmes srác vagy.
2012. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!