Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy vannak akiknek minden összejön könnyedén, mások meg évekig is hiába szenvednek?

Figyelt kérdés

Már vagy másfél éve odavagyok egy srácért, mindig kedves volt velem, néha jeleket adott, mintha érdekelném, de mondta sokszor, hogy nem akar kapcsolatot, mert még nincs túl az előzőn. Persze nagyon kedves vagyok, meg szép és egyéb körülmények közt lehetne köztünk bármi, de így nem...

Erre jön egy lány, akit egy este alatt megszeret, és azóta együtt is vannak, szerintem fülig szerelmes belé, és ez annyira fáj.

Bocsi, tudom erre nincs jó válasz, nem is akarom nagyon sajnáltatni magam, de olyan rossz érzés, hogy tényleg mondhatni néhány perc alatt megszerezte, én meg ennyi idő alatt se tudtam. :(


2012. aug. 2. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

nem voltál neki eléggé jó csaj.

ennyire egyszerű ez nálunk.

2012. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Valakinek ez jut, valakinek az.
2012. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ráadásul ez egy olyan lány, aki még nem is az a tipikus bombázó, mégis bomlanak utána a pasik, ezt se értem...

Jó azt elismerem, hogy az arca gyönyörű, meg alapvetően jó alakja van, de még sincs benne semmi extra.

Ezzel szemben mindenféle nagyképűség nélkül nekem eléggé tökéletes alakom van, dehát mit számít ez. :/

2012. aug. 2. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Az élet nem igazságos, lehetsz bármennyire jó, mindig van egy jobb
2012. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hasonló a helyzetem nekem is.:S ha gondolod írjj privit.
2012. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!