Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik fiút választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

A:

Jóképű, igazi álompasi. Egy egész egyetem nyáladzik utána. Tökéletesen néz ki. Követi a divatot, sokat ad magára és a külsőségekre. Sokszor mintha félős vagy ijedős lenne. Nem szereti annyira a veszélyes dolgokat. De egészséges és nincs semmi betegsége vagy sérülése. Szeret bulizni. Nem érdekli a sport és a zene sem. Anyagilag jobban áll. Sőt, talán kifejezetten pénzes.


B:

Rondának hiszi magát, ezért önbizalomhiánya van. Kiskorában tüdőrák miatt levették az egyik tüdejét. Szereti a sportokat és a zenét is. Nem annyira félénk és inkább szereti a veszélyesebb dolgokat. Meg ettől mintha jobban érezné magát. Nem annyira a divatot követi, inkább úgy öltözik, ahogy neki tetszik. Nem foglalkozik annyit a külsőségekkel (hajzselé meg ilyesmik). Szereti a sportokat és a zenét is. Sok terve van a jövőre nézve is. Anyagilag nem áll túl jól, de fontos neki a suli és a sikerek. Eddig szinte mindent elért amit el akart érni. Elég önfejű és néha hajmeresztő tervei vannak. El akar végezni egy másik egyetemet is az első után majd. (talán kicsit nagyratörő tervei vannak) Szereti az új dolgokat és időnként talán túlságosan is lelkes.


Mindkettő hasonló korú. Kb 20 éves


2012. aug. 3. 09:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
B
2012. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
a B jobban hangzik :))
2012. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Indoklást is légyszi
2012. aug. 3. 09:22
 4/56 anonim ***** válasza:
A két opció közül inkább a B. Az A típusú "tökéletes szépfiúkat" kifejezetten utálom. 27/L.
2012. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:

Én mikor az elsőt olvastam konkréten elborzongtam..


Mikor a másodikat olvasgattam mosolyogtam és rohadtul szimpatikus lett mivel kedvelem a veszélyes dolgokat..:D

és felnézek azokra akiknek az iskola meg a tanulás is nagyon fontos..

Szóval nálam abszolút a B!!

2012. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
6%
Akármit is mondunk,az első lesz a befutó úgyis..
2012. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
B sokkal célra törőbb! Én a B-t választanám
2012. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Há' nálam biztos, hogy nem..koptattam én már le szépfiút mert egy nyámnyila brokesz volt..
2012. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Am "B"-ről még annyit, hogy egyáltalán nem valószínű, hogy pénzes pasi lesz valaha is. Inkább az a fontos neki, hogy az álmait megvalósítsa. Szívesebben járna motorral, mint autóval és inkább a vicces és szórakoztató dolgokat szereti, mint a márkás és feltűnő valamiket.


"A" inkább a fényűzést szereti, a gazdagságot. És neki ez inkább menne is, meg tudná valósítani és lenne rá lehetősége is. A luxusban érzi jól magát. B talán még akkor is ragaszkodna a "játékaihoz", ha milliárdos lenne

2012. aug. 3. 09:26
 10/56 anonim ***** válasza:
hehe a 'játékaihoz'..:D:D akkor boldog élete lesz. a B-nek..
2012. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!