Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik fiút választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

A:

Jóképű, igazi álompasi. Egy egész egyetem nyáladzik utána. Tökéletesen néz ki. Követi a divatot, sokat ad magára és a külsőségekre. Sokszor mintha félős vagy ijedős lenne. Nem szereti annyira a veszélyes dolgokat. De egészséges és nincs semmi betegsége vagy sérülése. Szeret bulizni. Nem érdekli a sport és a zene sem. Anyagilag jobban áll. Sőt, talán kifejezetten pénzes.


B:

Rondának hiszi magát, ezért önbizalomhiánya van. Kiskorában tüdőrák miatt levették az egyik tüdejét. Szereti a sportokat és a zenét is. Nem annyira félénk és inkább szereti a veszélyesebb dolgokat. Meg ettől mintha jobban érezné magát. Nem annyira a divatot követi, inkább úgy öltözik, ahogy neki tetszik. Nem foglalkozik annyit a külsőségekkel (hajzselé meg ilyesmik). Szereti a sportokat és a zenét is. Sok terve van a jövőre nézve is. Anyagilag nem áll túl jól, de fontos neki a suli és a sikerek. Eddig szinte mindent elért amit el akart érni. Elég önfejű és néha hajmeresztő tervei vannak. El akar végezni egy másik egyetemet is az első után majd. (talán kicsit nagyratörő tervei vannak) Szereti az új dolgokat és időnként talán túlságosan is lelkes.


Mindkettő hasonló korú. Kb 20 éves


2012. aug. 3. 09:19
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Pomtosan mit tartalmaz ez:"játékaihoz"
2012. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Viszont B-vel a probléma, hogy elég önfejű. A szabadságot szereti. (Nem a nőzés terén, hanem az élet területein általában) Sokkal több mozgástér kell neki. Néha mintha hiperaktív lenne. Egyáltalán nem tapasztalt a párkapcsolatokban.


A-nak inkább van tapasztalata. B-vel az élet nem lenne annyira nyugis. Mindig lenne valami, amit el akar érni, akár felnőtt korában is kitalálhatja, hogy ő elkezd valami teljesen újat. És minden iránt érdeklődik.


A-val könnyebb lenne. Ő nem annyira "gyagyás".

2012. aug. 3. 09:31
 13/56 anonim ***** válasza:
Tudod 'B' totálisan le írtál engem csak lányban..:D:D:D
2012. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
A pénzről annyit, hogy az előző pasim jómódú volt és külsőre igényesebb, mint a mostani párom... Akivel most együtt vagyok, minimálbérből él és piaci cuccokat hord méregdrága zakó és nyakkendő helyett, de kit érdekel? A lényeg, hogy képes eltartani magát, nem büdös neki a munka mert tényleg mindent elvállal, nincs tartozása és mindezek mellett 100x jobb vele, mint az előző pasimmal (nem csak a szexre gondolok). Sosem vártam el egyiküktől sem, hogy költsenek rám, nem vagyok az a fajta... 4-es voltam.
2012. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

A játékokat úgy értettem, hogy szereti pl a bicikliket, egykerekűzni akar. Még nem is tud, de már tervezi, hogy venne egy egykerekűt (Huszonévesen el akarja kezdeni). Meg mindent szeret, amiben mozogni lehet. Nem annyira jó a sportokban, néha mintha ügyetlen lenne, mert szinte mindenben tökkezdő, de hamar belelkesedik.


Játékok: gitár, bicikli, motor (még nem motorozik, csak akar), mindenféle kütyü, műszaki cuccok

2012. aug. 3. 09:34
 16/56 anonim ***** válasza:
azt, amelyik normális, jó fej, humoros, kedves, ennyiből nehéz
2012. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
B télleg iszonyú makacs. Pl kivették az egyik tüdejét, azaz volt egy komoly mellkasi műtétje meg néhány más egészségügyi problémája is van, és még így is krav-maga oktatásra akar menni. A háziorvosa meg a szülei is ellenzik és féltik, hogy valami baja lehet, de őt ez nem érdekli és így is járni akar
2012. aug. 3. 09:38
 18/56 anonim ***** válasza:

Az a fajta lány, akiről a B típusúak álmodnak, az A-t fogja választani.

Én a B-t választanám, mert szeretem a kalandor típust, bár ezek elég hamar lesznek nőcsábászok, ha rákapnak a dolog ízére, és több baja lesz velük a lányoknak, mint az A-val.

Nézz körül a rendes lányok között, és ezekkel a kondícióiddal biztos, hogy találsz párt.

2012. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
Azért ne csinálja a 'B' azt ami káros vagy baja lehet tőle..ettől lehet kicsit falnak mennék..:D:D..de megpróbálnám lebeszélni róla..makacs vagyok én is..:D
2012. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd C-t. B-t lehet, hogy nehéz lesz meggyőzni a gyerekvállalásról, A-nak pedig az anyjával lehet sok gondod, vagy a számító riválisok csapják le a kezedről még gyerekvállalás előtt.
2012. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!