Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nekem valaki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem valaki és nem tudom hogy én is-e ő neki És ha Mindig amikor irogatunk akkor Smylejeket tesz a Beszélgetésekkor Meg mindent likezik Facebookon az azt jelentheti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze a smylikat ír meg Like-ol akkor már biztosan tetszelk neki.... -.-"
2012. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te jó ég, hány éves vagy? :O

amúgy nem nem jelentheti ezt, egy smiley nem jelenti azt, hogy tetszel neki, sőt a like se...

2012. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj má' hány éves vagy? 12? ennyire nem lehettek ilyenek..nevetséges..
2012. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha külföldi vagy, jól megtanultál magyarul. Ha magyar vagy, akkor kevésbé.
2012. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hull a hó és hózik,

Micimackó likezik!

2012. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fúúú te aztán tudsz kérdéseket feltenni...:D Olyan mintha minden szó összevissza lenne keverve vagy mit tom én mi...XD De am meg nem,nem tetszel neki...ez nagy baromság...ha már azt mondaná,hogy szeret meg ilyenek,na akkor talán már gondolkozhatnál rajta,hogy mi a helyzet...
2012. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!