Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is nagyon gáz? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is nagyon gáz? :/

Figyelt kérdés

16 éves leszek nem sokára,de még nem csókolóztam.Volt már pár barátom.Egyszer már majdnem megtörtént ,de elhúztam a fejem,mert féltem ... Ez normális?Mit tegyek,hogy bátrabb legyek?


L/15



2012. aug. 3. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem az. :) Nekem se volt még meg az első csók, pedig pár évvel idősebb vagyok. Még ráérsz. :)
2012. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez így abszolút nem. Nem az a baj, hogy eddig még nem csókolóztál senkivel, hanem az, hogy te láthatóan félsz a csóktól. Pedig az nem rossz; igaz, ha a másik fél rosszul csókol, akkor nem az igazi.


24/F

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előzőben javítás: "Ez így abszolút nem jó."
2012. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem
2012. aug. 3. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
egyáltalán nem az! :) nekem fél évvel a 16. szülinapom után csattant el az első csókom. nem bántam meg, mert olyan sráccal történt akit szerettem és aki tapasztalt volt szóval rávezetett arra hogy kell csinálni (először elrontottam)
2012. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is félek ,hogy elrontom ..
2012. aug. 3. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen majdnem 17 csókolóztam először, miért lenne ciki... Olyannal csókolózz akit alkalmasnak érzel erre a dologra és a jövőből visszaemlékezve ne bánd meg. :D
2012. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne siettesd a dolgokat. Sajnos egyre többen gondolják, hogy ciki normálisnak lenni. Semmit ne tegyél soha csak azért, mert más is csinálja!!!
2012. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó, redben
2012. aug. 3. 14:47
 10/10 anonim válasza:
27%

Én általános negyedikbe csináltam először.ÉS 15n évesen vesztettem el szüzességem. Csinálj amit akarsz ha közölnéd velem hogy még nem csókolóztál kétségbe esnék (azt még elfogadnám, hogy szűz vagy de ez meglepne).

U.I:nemem:férfi kor 16 hat éves

2012. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!