Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nők inkább el tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők inkább el tudják viselni a szenvedést, mint a férfiak. Ők érzéseikből élnek. " Igaz ez az idézet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Részben, nem így kellene hozzá állni, de ha már Nőkről és Férfiakról beszélünk, akkor inkább talán annyi, hogy a %os arányokat nézve, ez a nők nagyobb %ára igaz, mint a férfiakéra. A nők nagyrénye még 40 felett is hisz a "herceg fehérlovon" mesébe, de a férfiak már kb 6 éves koruktól nem hisznek a hercegnőkben...
2012. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nikol: én 22 éves koromig hittem a "hercegnőkben". félre is siklott az életem egy darabon... de most már újból rendben vagyok.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem nincsenek nők és férfiak, csak emberek. Az egyik ember el tudja viselni, a másik ember nem.

2012. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így ebben a formában nem tudok egyetérteni vele. Szerintem mindannyian az érzéseinkből élünk, kivételt nem ismerek. Talán a nők a szenvedést jobban tudják a maguk hasznára alakítani, könnyebben másznak ki egy mély gödörből, mint a ffiak, habár ezt sem állítanám biztosra, mert szerintem ez is az ember (nem nélküli) személyiségétől függ.
2012. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is azt látom, hogy a férfiak befolyásolhatóbbak és hamarabb képesek bekattanni, pl. politikai okból. Nagyobb százalékban, mint a nők.
2012. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
látom felütötte a fejét a férfigyűlölet...
2012. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem annyira nem igaz.
2012. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
igaz. és szó sincs itt semmiféle férfigyűlöletről meg hasonló. egyszerűen máshogy, másképp működik a 2 nem.
2012. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert általánosításon alapszik.
2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
man rulz, women sux. EndOfDescussion.
2012. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: fiam, még angolul sem tudsz.
2012. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!