Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egyre több meleg férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több meleg férfi?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok és mostanában azt tapasztalom, hogy egyre több a meleg férfi. Arra lennék kíváncsi, hogy miért, a mai lányok viselkedése vagy kinézete miatt vagy egyszerűen csak többet éreznek a saját nemük iránt? Még lenne egy olyan kérdésem, hogy van aki megváltozhat ez irányban, hogy megint a lányokhoz kezdjen el vonzódni? Én sajnálom az ilyen fiukat, mert maximálisan a férfi nemhez vonzódom. Senkit nem akarok megbántani, csak érdekel. 27/N

2012. aug. 3. 15:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
túl sok női hormont kapnak a pasik manapság. semmi több.
2012. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Mert globális felmelegedés kihat a férfiakra is.Ezt sajnos a saját bőrűnkkön tapaszthatjuk.
2012. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Télen meg a hideg nő.
2012. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
48%

Melegek mindig is voltak , vannak, és lesznek is.

A felnövő generáció egyre jobban elfogadja a másságot, ezáltal mindenki természetesnek kezeli a melegeket, leszbikusokat.

Egyébként meg minden ember biszex lesz egyszer az élete folyamán :)

2012. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Többnyire azért, mert divatos. Másik oka meg az lehet, hogy még ha valaki nem is divatból lett meleg, sokkal nyíltabban vállalja fel, pont azért, mert divat. Ezért sokkal könnyebb őket észrevenni.

Régebben is biztosan voltak melegek, csak kuss volt a nevük és próbálták visszafojtani ezt magukban. Éppen ezért legtöbbükről nem is tudták, hogy azok, ezért azt hihették, hogy melegek nincsenek.

2012. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ez tényleg lehet, hogy már divat, mert kis 15 éves fiúkról olvasok itt a GYIK-en, hogy melegek és az életben is tapasztalok eseteket. Kár értük és tényleg a média kegyetlenül tudja befolyásolni az embereket.
2012. aug. 3. 15:34
 7/24 anonim válasza:
45%

Miért kéne őket sajnálni?

Így érezzük jól magunkat. :D

Persze, hogy megváltozhat, nekem eddig sosem volt fiú párom amég meg nem ismerkedtem egy olyan sráccal aki teljesen megfogott. Azóta szeretjük egymást .

Amúgy 25 éves vagyok

2012. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Népességcsökkentési szempontból divattá teszik, a megszégyenültek meg toboroznak. Mindenkinek az egyéni felelőssége, mi van a fejében, és nem is akarok ezen változtatni. Vannak jó arc ismerőseim akik melegek, de inkább áldozatok mintsem kivetnivalók. Egy előnytelen logika ment végbe a fejükben. Szóval kulturális szinten is behozták, hogy kevesebb gyerek szülessen. Amúgy egy vállveregetés is szexualitás bizonyos szinten, csakhogy vannak normák amiket bizonyos érdekeknek megfelelően - aki csak hagyja magát, annál - kitolják. Mivel vékony pali vagyok sok buznyák azt hiszi hogy az vagyok, aztán sírás lesz a vége általában. Nem bántok én senkit, csak elutasítom, mert nem az az identitásom. És ugyanúgy zsarolnak érzelmileg, mint mondjuk a nők. De köztudott - vagy annak kellene lennie - hogy azok a férfiak akiket megfosztanak a sikertől azok feminizálódnak, ugyanebben a cipőben járó nők pedig férfiasodnak..

Amúgy általában apai ágon vannak a gondok, korán elveszti az illető az apját, vagy csak nem foglalkozik vele és a fiú az anyjával otthon mos, meg ilyenek.. Így sok meleg srác úgy keresi a férfi identitását h férfiakkal akar szexelni. Innen üzenem, ebből nem kapják meg a férfi identitást.

2012. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%
Sok meleghomár kitöröltette a jó kis kommentjeimet:d
2012. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
Mert divat, ez ömlik a médiából.
2012. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!