Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan másnak érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan másnak érzem magam. Szerintetek vmi baj van velem?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim akikkel jol érzem magam.A fiu haverok viszont nagyon hiányoznak.

De ismerkedni nem tudok és itt a baj,olyan bunk.nak érzem magam..nem tudom hogyan váltóztathatnék a hozzáállásomon.

Pl.ültünk bnőmmel és odajött pár helyes fiuk,h mutassunk nekik vmh jó szórakozóhelyet stb.

És én meg sem szólaltam,nem megy..

Aztán a bnőm legjobb haverja mondta h nagyon szép vagyok,meg rámírt én meg leb...iztam amit hallott és nem tudok ilyen kedves lenni..nem tudok normálisan ismerkedni,mintha nem én lennék,nem tudom magamat adni..csak beszólogatok utálom magam..


2012. aug. 3. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezen csak te tudsz változtatni.
2012. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, másokban se bízol. Legyél lazább, mosolyogj, és szokj le mások minősítgetéséről.
2012. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!