Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért papucsosodnak el a férjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért papucsosodnak el a férjek?

Figyelt kérdés

Több embert ismerek,aki megnősült és fokozatosan elpapucsosodott.

Multkor az egyik haverom feleségére szóltam rá.

Mikor a haverommal beszélgettem és folyton ő válaszolt helyette.Azt mondtam neki,hogy nem ővele beszélgetek most.

Persze nagy volt a sértődés.

Egy másik haverommal megszakítottam a baráti kapcsolatot,mert többször is nem jött el,hogy megigyunk egy italt,amikor megbeszéltük.

Amikor eljött,akkor is folyton a felesége hívogatta mobilon,hogy siessen.

Ezek csak kevés példák a sok közül.

Csak engem zavar ez?



2012. aug. 3. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és van barátnőm...közlöm mielőtt azt tanácsolnátok,hogy biztos nekem az a bajom,hogy nincs senkim
2012. aug. 3. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna.


De a kényelem és az, hogy a kisujjukat sem kell megmozdítani és ki vannak szolgálva az nagy úr.

2012. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem váltak le az anyjukról, és a feleségük lett a pótmama. Én nőként nem bírnám ezt csinálni, de ő dolguk. Megjegyzem az ilyen feleségek általában hasonló családban nőttek fel, erőtlen apa mellett. Akit érdekel a téma, olvasgasson a diszfunkcionális családokról, a társfüggő emberekről és a nárcisztikus személyiségzavarról.
2012. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy valóban reális élethelyzet. A nők asszonykorukra kezdenek akaratot növeszteni, a férjek pedig a hév csökkenésével nem csak békésebbé, de lustábbá is válnak. Egy idő után kialakul egy nemtörődöm nihil a fickókban és ráhagynak minden döntést az asszonyra. 27 éves férfi vagyok 9 éves kapcsolatban, és én is észrevettem magamon ezt a "homérszimpszonosodást", úgyhogy igyekszem idő előtt tenni ez ellen. Nem akarok az a férj lenni, akire csak rázza a fejét az asszony, mert pocakos, kócos és nagy a körme (ez nem a papucsosodás jele, de együtt jár az igénytelenedéssel is)...
2012. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nök között sok a hisztikirälyläny, es ha valami nem ugy van ahogy azt ök elkepzelik akkor megy a marcangoläs, es a szegeny ferfiakat szerzödes köti a pärjukhoz, ezert nincs meneküles. A bekesseg megiscsak jobb, es amugy sem sz*runk oda ahol eszünk, tehät jobb engedni es nyugodtan elni. A nöknek ugyis mindig igazuk van....(persze)
2012. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férfiak állnak a mennyország kapujában, van két tábla, papucsok, és nem papucsok. A papucsok táblánál több száz férfi áll, míg a nem papucsok táblánál csak egy. Isten meg is lepődik ezen, és odamegy a férfihez.

-Hát te meg miért álltál a nem papucs sorba?

-Mert a feleségem azt mondta...

2013. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna főleg az az oka hogy megúnjuk az állandó hadiállapotot amit a nők tesznek a hatalomért.Nekem barátnőm van,de sokszor ő is úgy kezelne mint egy idiótát!Kinyitom előtte az ajtót,ellehet menni.1-2naap múlva mint a kiscica olyan.Persze ezt a férj nem teheti meg.Vagy kussol,az önérzetesebb a kocsmába megy.Elissza az egészségét,meghal.Ezért van annyi sok 50-60 éves özvegy nő!
2013. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!