Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek! Be meritek vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! Be meritek vállalni hogy (ha) a feleségetek kezdeményezett egy egy lány-két fiú kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A fórum, névtelen, nyugodtan lehettek őszinték!
2011. jan. 7. 11:32
 1/10 Fülünyúl ***** válasza:
70%

Számomra a szexben a kettőnél több ember már tömeg... Nem osztanám meg szerelmem senkivel, és azt sem szeretném ha ő osztana meg engem, azaz a 2nő-1ffi felállás sem érdekelne sok nemtársammal ellentétben.


31/F

2011. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Emberek!

Eltértek a témától! Meglévő kapcsolatokat kérdeztem. Ilyenek léteznek, valószínűleg olyanok is, ahol a feleség volt a kezdeményező. Ezeknek a férfiaknak a hozzászólása érdekel!

2011. jan. 7. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem vállalnám be, mivel én nem osztozom más férfiakkal a feleségemen. Féltékeny lennék, ráadásul hetero vagyok, tehát elég nehezen érintene egy másik meztelen pasi jelenléte. :)
2011. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismétlem: Nem a jelenség bírálatára vagy feltételezésekre vagyok kíváncsi, kizárólag a témában érdekelt férjek megszólalására.
2011. jan. 7. 11:54
 5/10 Fülünyúl ***** válasza:
47%
Ez esetben, kedves kérdező, rosszul fogalmaztad meg a kérdést.
2011. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ne feledd! A modik miatt árnyaltan – és tömören - kell fogalmazni, mert a tartalomba és a túl hosszú kérdésbe is belekötnek.

Egyébként szerintem szabatosan fogalmaztam. Nyilván a zárójelbe tett "ha" zavar. Egyébként kétszer kellett volna feltenni a kérdést, egy-egy szó változtatásával.


Akkor leírom, harmadszor is, hogy mire vagyok kíváncsi.

Vannak házaspárok, akik bevontak a nemi életükbe egy másik férfit, harmadiknak. A első kérdés: Ezeket a feleségek, a másik férfi vagy a férj szokták kezdeményezni? A második: Van olyan is, hogy a feleség szeretné, Ő választja ki a partnert és kezdeményezi az egészet? Ha van ilyen, kell lennie egy férjnek is, akinek ezt el kell fogadnia (Illetve részt „kell” venni a hármas szeretkezésekben.) Az ebből adódó kérdést, amire választ várok:

Az ilyen férjek – legalább név és cím nélkül – be merik vállalni a tényt? (Az erre érkező válaszok azt igazolnák, hogy van olyan eset, amikor a feleségek kezdeményeznek hármas szexet.)

Ezt a litániát szerettem volna elkerülni!

2011. jan. 7. 12:29
 7/10 anonim válasza:
52%
Ha elég stabil lábakon áll a kapcsolat és szimpatikus a harmadik fél, miért ne.
2011. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem nem fordult még elő ilyen, de ha jól értem akkor ilyesmi válaszokat várnál (olyanoktól, akiknek már van tapasztalatuk):


- Igen, nálunk is a feleségem kezdeményezett ilyet, és bele is mentem a dologba.

- Igen, a feleségem kezdeményezte, de én nem mertem bevállalni.


stbstb


Tehát konkrét eseteket keresel, nem feltételezéseket.

2011. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én férjként nem vállanám be, de hozzátok beszállok harmadiknak, ha Téged ez érdekel. xD
2011. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Fuj. A baratnojet hozhatja felolem, de hogy masik ferfi? brr
2011. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!