Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férjek is teljesen kivetkő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férjek is teljesen kivetkőznek magukból, ha pár napig nincsen szex?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, a szexuális életünk tartalmas - részemről úgy gondolom, sokszor teszek kedvére a páromnak akkor is, amikor én igazából csak egy átölelős alvásra vágynék. 3 hónapja született a második kislányunk, és hát bizony olykor, amikor a hátam majd leszakad, és azon görcsölök, hogy vajon lesz-e elég tejcsim mire felébred a pici, akkor bizony van, hogy hiába kedveskedik, hízeleg, elmondom neki, hogy szeretem, de most aludni szeretnék legjobban a karjaiban. Na ilyenkor persze nem ért az első szóból, és jön még vagy negyed óra nyafogás, aztán egyszer csak mint egy hisztis gyerek bepukkad, és holt bunkóra vált. De olyan szinten, hogy csak nézek magam elé, mit tudok benne szeretni? :) Aztán ez így is megy napokig, vagyis mindaddig, míg egyszer csak meg nem törik a jég:)... Van ez így máshol is?
2010. ápr. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Van bizony. En is olyan vagyok mint a parod de hogy miert ne kerdezd, szerintem agyunkra megy a feher anyag. :p


25/F

2010. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok es azt meg hozza tennem a valaszomhoz hogy azert nekem nem tart napokig de lehet ahogy idosodom rosszab lesz. XD
2010. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet azt bírni elég sokáig (sajnos saját tapasztalat), egy kicsit lehetne megértőbb is, főleg gyerek után.

Most nem akarok azzal jönni, hogy segíthetne a gyerek körül, mert az is lehet, hogy sokat segít, te mégis fáradt vagy.

Megértem a párodat is, mondjuk az, hogy x napig bunkó, amíg valami nem történik, nem valami korrekt dolog.

Viszont egy 3 hónapos babánál már néha 1-1 napra el lehetne lógni, kettesben, hogy neked se csak nyűg legyen a szex.

29/F

2010. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én párom is pont ilyen, amit leírtál.

Beszélhetek neki, hogy hulla fáradt vagyok, először könyörög, aztán nem szól hozzám, végül elkezd minden csúnyát hozzám vágni...

És ez havonta ismétlődik.

De akkor is szeretem :)

2010. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!