Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kocka, helyes srác, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kocka, helyes srác, vagy egy normális nem túl helyes srác? Te melyiket választanád a helyemben?

Figyelt kérdés

Itt a kocka srácot úgy értem, hogy játszik a szgépen ahelyett, hogy velem msnezne, vagy elhívna talizni.


Mindkét srácot ismerem látásból, de eddig még csak mindkettőjükkel msnen beszéltem.

Szerelmes nem vagyok (még), de mindkettőjük nagyon bejön.


16 évesek a fiúk

én pedig 16/L


2009. júl. 19. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

VÁLASSZ ENGEM!!!

(Ez már lassan egy 3 éves kérdés, azóta tuti elmúltál már 18.... :P)

2012. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Találkoztam a kockával, belé zúgtam. És úgy éreztem, hogy ő is belém. Részemről izzott köztünk a levegő. De volt olyan, hogy megbeszéltünk egy találkozást, és azt mondta, hogy most nincs kedve mégse hozzá, így lefújta, és helyette kockult. Reméltem, hogy miattam enyhülni fog a kockulása, de nem így lett. Szakított is velem rá pár hétre. Nagyon ki voltam bukva, mert ő volt az első szerelmem. De azóta megtaláltam az Igazit.:) Lassan 2 éve vagyunk együtt és még mindig szerelmesek.:)
2012. máj. 16. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!