Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal? Szégyenlem magam.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lány vagyok, fél év múlva 17 leszek. Eddig mindig büszke voltam arra, hogy nem ittam, nem cigiztem. Aztán ezen a nyáron elmentem egy táborba, ahol részeg lettem. Az elkövetkezendő napokban iszonyatos lelkiismeret furdalásom lett és szégyelltem magam... :( Nem történt semmi bajom, és nem is voltam "fetrengős" állapotban. Mindenre emlékszem, de nagyon másnapos voltam. Tudom, hogy a korosztályom eléggé züllött, és nem is akarom, hogy máskor ez legyen. Persze, nem tudtam a határaimat, de akkor is megtörtént.


Tudom, hogy nem csak velem esik meg az ilyen, de félek, hogyha a jövőben elmondanám egy fiúnak, hogy már voltam részeg (persze nem ecsetelném :D), akkor esetleg undorodna...


2012. aug. 4. 06:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már részeg,nem azt mondom,hogy mindennapos dolog,de havi 3-4x megesik,ha elmondanád egyáltalán nem undorodnék tőled.
2012. aug. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell aggódnod. Szinte mindenki átesett ilyenkorra már egy részeg állapoton. A fiúk néha mókásnak tartják a becsiccsentett lányokat, de csak óvatosan mert olyankor próbálkozhatnak más dolgokkal is.

Ha legközelebb lesz ilyen alkalom, nem mondom hogy ne igyál semmit, de próbáld azt a határt megtalálni, amivel még jól érzed magad, és még nem leszel másnapos.

2012. aug. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

de miért kéne elmondanod?

nyilván ha jartok majd és lesz róla szó akkor felhozhatod, de amúgy meg lényegtelen.

én is 17 leszek és egyszer voltam úgy becsiccsentve:D de itthon történt a dolog és semmi baj nem lett belőle.:)

elég nagy baj ha a 14-15 évesek arra szorulnak, hogy jaj ők már nem bírják pia nélkül.mi lesz akkor később, felnőtt korukban?

2012. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék, h így gondolkozol erről. Sajnos a kortársaid körében az az általános, h minden hétvégén mocsárrészegre isszák magukat (és az még a jobbik eset, ha csak isznak), és még büszkék is rá.
2012. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

hol ezzel a probléma? ezt kb úgy adtad elő mintha azt közölnéd h kipróbáltad kutyával v tudom is én. [oké ez 1 picit erős lett]

valahogy kétlem h 1 átlag pasi undorodna attól v hát h úgy egyáltalán érdekelné h hányszor és milyen szisztéma szerint iszol.


squirrels must die!

2012. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy itt nincs is miről beszélgetni. Egyszer megtörtént és kész. S egyébként is meg kellett történnie, mert most már tudod, hogy ez milyen. Jó helyen tetted, nem keveredtél zűrbe, nem szexeltél a fél táborral, nem táncoltál asztal tetején meztelenül. :D Nem történt nagy galiba.

Nyugodj meg, s legközelebb már tudod mi az a mennyiség, amit nem szeretnél.


S a kérdésre: igen én járnék egy ilyen lánnyal. Az, hogy egyszer megesik az ilyen belefér. Akár évente egy is. Nem ez dönti el, hogy te milyen is vagy valójában.

2012. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na hallod,amikor az elejét olvastam,azt hittem valami iszonyat szégyenleni való dolgot fogsz leírni,mondjuk szexeltél egy kutyával,vagy ilyesmi,erre kiderül,hogy csak egyszer berúgtál?Ez semmi cica,örülök,hogy ilyen lány is van még,aki ilyeneken töri magát,hogy normális maradjon,de ez még egyáltalán nem nagy dolog.
2012. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
53%

a nap témája az animal szex v mi van ?XD kicsit sem aberrált.. :D


squirrels must die!

2012. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Na figyelj 2012-ben már nem szégyen alkohollal kábítani magad mert ez a legegyszerűbb.Sőt még el is vagy késve,általában 13-14 évesen kellene kómásra inni magad és onnantól kezdve nincs megállás.Nem is értem te mit szégyelsz rajta,meghogy minek hagytad abba?Minden második nap kocsmáznod kellene ahogy azt minden normális állampolgár teszi.Ha másért nem is legalább azért tedd meg hogy ittasan kamatyoljon meg valaki.Minél több részeg él a földön annál jobb.Csatlakozz hozzájuk te is.
2012. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
sztm ezen nem kell paráznod! megesik mindenkinél és ha elmondanád nem undorodnék töled a lányok is szoktak alkoholt inni szerintem::D
2012. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!