Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre le kell mondanom róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre le kell mondanom róla?

Figyelt kérdés
Van egy srác.Tetszettem neki,de nem akart semmit.Unokatesójával meg épp jól megvoltunk 4-5 voltam vele sétálni szórakozóhelyen,volt csók,stb.de nem akartam vele járni,ezt az elején is megmondtam,de nem fogta fel,úgy kezelte azokat a hétvégéket,mintha barátnője lennék,tiltott mindenkitől meg ilyenek.Megmondtam,hogy nem akarok tőled semmit,akkor jött,hogy szeret stb. mindenkivel össze veszett,senki se értette miért ilyen.Erre első srác bevágja hogy járna velem,ha lecsillapodik xy-os ügy. Én akkor elkezdtem vele barátkozni,végén szerelmes lettem.Egész napokat végig smstük,azt hittem már akar valamit,erre szemembe mondta,hogy nem akar semmit,de egyik fiú haveromnak azt mondta,ha lecsillapodik ügy .. erre ma lesz medencés buli barátnőmnél,fiút meghívták,miattam,hátha nem lesz semmi,erre azt irta,ha azért lett meghívva,hogy összehozzonak velem,akkor el se megy.NA én itt letörtem,ma el se megyek buliba,hogy ne lássam. Ha ennyire elutasító,akkor sose fog lenni valami,ugye?
2012. aug. 4. 12:26
 1/6 A kérdező kommentje:
hátha lesz valami *
2012. aug. 4. 12:27
 2/6 anonim ***** válasza:
csak én nem értem gyerekek?
2012. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,őt senki nem érti.Mert unokatesójával voltam párszor,az szeret,és megvárja hogy lecsillapodjon ez az ügy.Szeptembertől egy váltásba leszek velük suliba,minden nap látni fogom őket. :/
2012. aug. 4. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
ribbbbbbbbbbanc
2012. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi,most olvasom,hogy az egészet nem érted. röviden annyi hogy van x és y. x nem akart semmit y al elvoltam,de nem akartam semmit tőle,ő belém szeretett. nekem x kell,ő azt mondta ha lecsillapodik yos ügy akkor lehet köztünk valami. így érthető?
2012. aug. 4. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába mindkettőt!
2012. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!