Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én örökre egyedül maradok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nem a legszebb, de nem is a legcsúnyább. A barátaim közül már mindenkinek van valakije, engem egész nyáron hanyagolnak. Mondjuk valahol megértem... Nem szoktam bulizni járni, nincs is kivel. Még sosem jártam senkivel, nem is csókolóztam. Tudom, hogy nincs is ezzel semmi baj, de akkor se jó érzés látni, hogy a 12 éves szomszédlány már jár valakivel. Persze lehet hogy csak én vagyok féltékeny meg rosszindulatú...
2012. júl. 19. 15:47
 1/7 galen malek ***** válasza:
légy türelmes és ha valaki megtetszik akkor próbálkozz előbb utóbb összejön valami :) ha van képed megmondom csúnya vagy e vagy sem... :)
2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! De tényleg. Valószínűleg nincs veled baj, attól mert nem jársz bulikba még nyugodtan lehet, hogy összejön a nagy ő. Járj inkább közösségbe, bulikban úgysem lehet ismerkedni. Biztos van, amit csinálsz vagy érdekel: valamilyen sport, vagy művészeti dolog, kisgyerekek táboroztatása vagy valami. Keress egy klubbot vagy más közösséget és járj oda. Jobban jársz ezzel, mint a bulikkal.

Saját tapasztalat: én sem jártam senkivel 17 évesen, előtte se, utána se egy darabig. sőt, nem is voltam se divatos, se gazdag, se szép, se éltanuló, se bulikirály vagy társaságközepe semmi extra, teljesen átlagos diák voltam. De ettől még én nagyon élveztem az életet, és utána is jó sokáig, úgy értem megvan annak az előnye, ha az ember nem jár senkivel. Nagyon sok jó barátom lett, fiúk és lányok vegyesen, és nagyon hálás vagyok értük. Nem kellett sok olyan dolgon görcsölnöm, amin másoknak, hogy most jaj ennek tetszem-e vagy nem, vagy most juj, mit is gondoljak, stb. mert tudtam, hogy barátok vagyunk, mert ugye én vagyok a "ratyi, divattalan ember, aki nem arról híres, hogy udvarlók hada venné körül". Örülj annak, hogy fiatal vagy, járj közösségbe, szerezz barátokat, találd meg, hogy te milyen is vagy valójában, aztán majd jön a nagy ő és elvisz. Lehet, hogy addigra leszel már huszonegy-kettő, de az nem gáz. Egyáltalán. nagyon sok ismerősöm van, aki huszonévesen szedte össze az első barátját, és egyik se bánta meg. A nagy többségük már férjnél van azóta. Vagy az első barátjával, vagy nem. Kinek, hogy alakult, de mindenkinek alakult valahogy. Lényeg, hogy a szobádba nem fog berepülni soha a nagy ő, ki kell menned. De jó helyekre, aminek értelme van, nem vacak zajos, füstös, tömegnyomor bulikba, mert ott csak sötét van és hangerő, meg "gyüsz topogni?" szintű udvarlók.

És már nem azért, de milyen barát az olyan, aki leépít egy udvarló miatt? Írjál nekik, kezdeményezz velük a kapcsolatot, ha így is tojnak a fejedre, nem sokáig gondolnám őket a barátaimnak a helyedben.

Ja, és én is férjhez mentem, pedig huszonéves koromig nekem sem volt senkim, nem is jártam senkivel és nem is csókolóztam. Nem bántam meg. De tényleg. :)

2012. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! :D
2012. júl. 19. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én se járok bulizni, nem drogozok nem dohányzom ( az utóbbi kettőt még véletlen se szeretném soha kipróbálni se), és inni is csak vendégségben, de akkor is nagyon minimálisat fogyasztok, pl egy pohár sört, de azok bajor sörök /bajor vagyok/ és lágyabban isszuk mint más Magyarországon. De ezt is csak vendégségben vagy ünnepnapokon pl a Wiesn, vagy lehet ti az Oktoberfest néven ismeritek, ott csak megkóstolni iszok!


Nekem volt barátnőm, de szakitott nemrég, mert beszélgettem egy német lány ismerősömmel -_- . De nem értem mi a baj azzal, hogy csak beszélgetek vele, úgyis régen látom, nemminden nap van pesten.


Úgyhogy most singli vagyok :(


15/J

2012. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiút akartam írni, a j a junge rövidítése, ne haragudj!
2012. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)Biztos találsz majd egy új lányt. ;)
2012. júl. 20. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Már visszaszereztem !!


Csak ideges volt, és megbeszéltük (Y)

2012. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!