Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölővé váltam. Van ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölővé váltam. Van ebből kiút vagy már ilyen maradok örökre?

Figyelt kérdés
Néhány hónapj még hittem, hogy vannak rendes lányok, lelkesen keresgéltem, próbálkoztam, de kb. március óta volt egy durva sérelmem, ami hab volt a tortán, mert már előtte is elég sok sérelmet szenvedteme el lányoktól, de ez olyan volt, amitől kezdve már nem tudtam többé az utcán vagy akárhol velem összefutó aranyos, bájos arcű lányban a rendes, kedves barátnőjelölte látni. Helyette csak egy egy aljas hazug, hűtlen, érzéketlen, durva, könnyűvérű, pénzéhes lányt láttam, aki csak a legjobb hapsikra hajt és esélyt sem ad egy átlagos srácnak sem, pláne nekem nem. Így márciusi incidens óta folyamattosan egyre inkább befordultam és a lányoktól már élőben nem mertem kezdeményezni sem, meg feleslegesnek, értelmetlennek tartottam, úgyis elutasít, mert a tökéletes hapsira várnak. Nekik a külső számít csak meg a vagyoni helyzet.

2012. júl. 20. 02:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tölts már fel magadról egy képet mostmár marhára kíváncsi vagyok hogy hogyan nézel ki!
2012. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%

Blablabla.

Nem is tudtam hogy férfiak képesek így rinyálni.

Növessz 1-2 golyót mert neked nyilvánvalóan nincs aztán nézz szembe ezzel még1szer..

2012. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Ja,még mellékesen,könyörgöm egy jó csaj szánja már meg ezt a szerencsétlent és vegye már el a szüzességét mert már unalmas hogy itt sír nekünk állandóan
2012. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
12%
Neked azért nem adnak esélyt, mert egy szánalmas kis nyomorult vagy. Kit érdekel, hogy nőgyűlölővé váltál? Miért írtad ki? Maradj az örökre, akkor majd legalább nem töröd azon azt a f@sz fejedet, hogy nincs nőd. Tégy egy szívességet, és dögölj meg.
2012. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

"Nekik a külső számít csak meg a vagyoni helyzet."


Sajnos igaz. Én nő vagyok. Nem fekszem le olyannal, aki visszataszító számomra. Kerek-perec, nemet mondok! Tudom, hogy galád, gonosz, bunkó vagyok.

Finoman mondok nemet, de akkor reménykedik az illető. Így természetesen akaratlanul is hitegetem. Szemét, hazug vagyok, tudom! :(


De szoktam egyértelműen is elküldeni a "p.csába"- így azzal is tisztában vagyok, mekkora egy b.nkó az én fajtám! :(


És a vagyoni helyzet: ebben is egyetértek. Jó állásom van, remek fizetésem, nem is egy diplomám. Ennek ellenére elvárom a partneremtől, hogy ne kérjen folyamatosan kölcsön, és tartsa el magát! Fizesse ki a saját kajáját, ne várja, hogy ellássam mindennel, mint az anyukája.


Tudom: szörnyű vagyok! Nem is értem, hogy lettem ennyire romlott! Már több fiú próbált rajtam élősködni: de nem, és nem mentem bele! :S


Megértem, hogy nőgyűlölő lettél, és azt is, ha egyre több férfi erre a sorsra jut, miattunk, gonosz nők miatt.


De akkor sem tudok megváltozni. Ez van. :)

2012. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
Az előbb szóltam, h takarodjál már el... Nem értesz a szép szóból, bmeg?!
2012. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Iszonyat egyszerű a módszer, amit én is alkalmazok. Mutasd magad másnak.

-Pénzes vagy ? ne látszódjon !

-Első két randin max kajálni hívd meg.

-Ne hagyd, hogy irányítson.


Ha ilyen alap dolgok mellett kifogsz egy rendes és csinos lányt, akkor még mindig fennáll a veszélye, hogy színészkedik (velem megtörtént), tehát valahogy biztosra kell menni mindenképp mielőtt hagyod, hogy elmélyüljön.

2012. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te nem helyes felfogásod.Tudod vannak ám rendes lányok is azért még,és õket nem kellene, eggy kalap alá venni a számítóakkal.De komolyan.Ne álltalánosíts.Ezt a marhaságot meg ûzd ki a gondolataidból.Nõgyûlölö nem lehetsz max. tele van a hócipõd,hogy ilyen balszerencsés vagy.Ha ezt táplálod magadban hova fogsz juni pár év múlva?
2012. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ötödik, mókásakat írtál, de az ilyen kis f@sszopók, mint a kérdező, ezt igazolásnak fogja tartani, mert fingjuk sincs arról, mi az az irónia.
2012. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó: bár én nő vagyok, de adhatnál tippeket. Hogy csináljam, hogy ne látsszon, hogy pénzes vagyok?


Már se szerit, se számát nem tudom, hány pasi próbált "lenyúlni".


Ennek ellenére nem vagyok férfigyűlölő. :D

2012. júl. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!