Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiznátok egy 15 éves lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Irjátok le azt is, hogy hány évesek vagytok. Most csak a kor számít. Bnőmet már többször is elutasították a kora miatt. A fiúk csak pár évvel voltak idősebbek. Titeket érdekel a kor?
2012. aug. 4. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éves a barátnőm. 19 vagyok.
2012. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam talán 17 lenne az alsó határ, 21 éves vagyok.
2012. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem 31F
2012. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nemérdekelne
2012. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:)

Mi van ma? A 15 évesek napja? :)

Am. miért ne? Én most egy 15 éves lánnyal járok össze néha szexelni, és egyáltalán nem érzem, h gáz lenne, bármennyire is ellene vannak sokan! Megbeszéltük, h igazi kapcsolat nem lesz köztünk, csak szex. Ha valakinek szüksége lenne rá, szól a másiknak és kész!

2012. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jah, lemaradt: 29 F

Lehet fikázni!

2012. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, randiznék egy 15 éves lánnyal. Mondjuk ennél nem ártana többet tudni róla, de az, hogy 15 éves, nem kizáró ok egyátalán :)


18/F

2012. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Bnőmet már többször is elutasították a kora miatt. A fiúk csak pár évvel voltak idősebbek."


Tökéletes kifogás ilyen helyzetekre a kor. Az emberek úgy működnek, hogy ha elutasítanak egy ajánlatot, általában nem a valós okot mondják. Ennek több lehetséges oka is van, de az egyik legtipikusabb, hogy nem akarnak fájdalmat okozni. Adott személy nem fér az ízlésükbe, vagy egyszerűen valaki más jobban megfelel. NEm szívesen mondják a másik szemébe, hogy valamilyen értelemben kevésnek tartják, ha csak nem akarják direkt bántani. Ezért mondanak helyette egy olyan kifogást, ami reményeik szerint lezárja a kérdést. Pl. a korát. Abban bíznak, hogy a barátnőd belenyugszik, hogy "tényleg 15 éves vagyok, ha ez számukra nem elfogadható, azzal egyelőre nem tudok mit kezdeni". Nem feltétlenül helyes viselkedés, de az emberek így működnek.

2012. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nem a kora miatt utasították vissza a barátnődet, hanem, mert nem jött be nekik külsőre vagy jellemre.


Én simán járnék 15 éves lánnyal, ha személyisgére bejönne és külsőre is egyaránt.


22F

2012. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De most a kor volt a gond. Mert már úgy volt, hogy összejönnek a fiúval. A fiú azt hitte, hogy 17 éves és amikor megtudta, hogy 15 akkor mondta, hogy inkább mégse.
2012. aug. 4. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!