Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rib_nc egy nő, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rib_nc egy nő, mert ilyet tesz a férfival?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel nagyon jóban voltunk, én párszor próbáltam elmondani, hogy mit érzek, de tökéletesen az ellenkezője sikerült.


Most szeretnék megbeszélni vele egy helyet és egy időpontot. Megkérem, hogy beszéljünk kicsit.


Remélem eljön. Szeretném neki elmondani, hogy azt hittem tetszem neki, így bele éltem magam, mind a mai napig reménykedek. Szeretném, ha tisztáznánk, hogy mik is vagyunk egymásnak, mert csak akkor fogom fel, hogy nem több, mint barát, ha ő mondja.


És legalább nyithatok mások felé, mert mindaddig, amíg nem tisztázzuk, csak reménykedek.


Mindig azt mondják, egy nőnek legyen tartása. Nekem van, de el kell neki mondanom, mert nem bírom így tovább.


Ezzel nem nyomulok, miért rib_ncozzák le egy ilyen vallomás miatt a nőket?


2012. aug. 4. 19:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Muszáj tisztán látnom, hogy mit jelentek neki, és ha semmit, akkor tovább kell lépnem. Máshogy nekem nem megy.
2012. aug. 4. 19:49
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ilyenért lerib@ncoznak?? Ez nem számít annak.
2012. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Sok kommentet olvastam itt az oldalon, amelyek szerint, ha egy nő elmondja aférfinak, az lealacsonyodik, mert a férfi dolga lépni.


De beszélnem kell vele, mert nem élhetek örökké bizonytalanságban, reménykedve.

2012. aug. 4. 19:54
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák és nem tudnak más jelzőt találni. 16/L
2012. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem értheti félre ő sem? Nem fogja azt gondolni, hogy nyomulni akarok. Érteni fogja mit akarok ezzel mondani?
2012. aug. 4. 19:55
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
ribanc
2012. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

jujj....


De itt nem arról van szó, hogy új ember megláttad és szeretnéd megismerni!!! Ez nem új! Ebben nincs semmi lealacsonyodás. Néha a pasiknak is jól esik ha a nők kezdeményeznek.


Amúgy az is egy b@romság h ha 1 nő kezdeményez még akkor ha először találkoznak. Van akui szerint rib@ncság, de sokak szerint nem az! Ezt a nők vésték bele a saját fejükbe.

Tudod te hány pasi örülne ha végre egy nő is kezdeményezne??!!

2012. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én sok férfi ismerőstől is hallottam, hogy ha nem a férfi lép, kopjunk le, mert akkor nyomulás.


Ettől tartok..

2012. aug. 4. 19:59
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne a nő akarja először elmondani a férfinak, hogy mit érez. Ez alapszabály! Én az ilyen nőket nem rib.ncnak hívom, hanem szimplán hülyének. Szerelmi vallomás=felajánlod magad a pasinak. Ezért a rib_ncozás.
2012. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Olyan meg nincs, hogy nem tudsz ezen túl lépni! Vegyél erőt magadon. Azt írod magadról, hogy van tartásod! Hát akkor meg?!
2012. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!