Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell ezt megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ezt megbeszélni egy férfival?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel néha összefutok, nem randi meg ilyesmi, csak munkaügyben.


Egykor alkohol befolyásoltsága alatt olyan sms-t írtam neki, ami gyakorlatilag szerelmi vallomás volt meg nem is. Ütötték a szavaim egymást.


Hónapokkal ezelőtt volt, de azóta nem sokat láttam, most találkozunk, és szeretnék erről beszélni vele, mert így lezáratlanul nem szeretném hagyni a témát.


Hol lenne erre a legidálisabb hely? Hogyan beszélgessek vele, hogy ne legyen annyira kínos? Hívjam el sétálni vagy hogyan??


Miért akarok beszélni róla? Mert szeretem és nem akarom, hogy rosszt gondoljon rólam.


2012. júl. 20. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kávé. És mondd el, hogy nyomaszt, amiért olyan butaságot írtál neki, és elnézést kérsz, de néha vannak az embernek rossz pillanatai... Aztán meglátod, hogy miképpen reagál... Még jól is kijöhetsz a dologból...
2012. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lényeg az lenne, hogy szeretném megtudni, érez-e irántam valamit. Akkor azért írtam, mert úgy éreztem.
2012. júl. 20. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A korotok is fontos. Ha idősebbek vagytok, akkor egy kávé és egy búrkifli mellett jól meg lehet beszélni. Hozd fel a témát, hogy emlékszik-e arra az sms-re. És hogy nem tudod mit gondoltál, vagy gondolj most, mert kedveled, de nem tudod hogy lenne-e értelme ennek, hisz' munkaügyben találkoztok. Ha látod hogy vonakodik akkor nem kell erőltetni, bocsánatot kérsz és ennyi. Ha igen, akkor úgyis fog tenni. Bár szerintem ha azóta nem közeledett akkor lehet nem is szeretne..
2012. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
egy kérdés kívánkozik ki belőlem: nő vagy férfi vagy? Ha utóbbi, akkor mit tudsz róla, ő férfiak irányába vonzódik-e? nyilván egészen más a probléma ezektől függően...
2012. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon hosszú történet. Megismertem, ő keresni kezdett. Azt hittem érez irántam valamit, minden arra utalt. Én bevallottam kicsit furán hogyan érzek, ő nem lépett erre semmit sem, de mégis érdeklődő továbbra is. Csak nagyon keveset látom az utóbbi hónapokban, így nehéz ügy ez.


Most hamarosan találkozunk.


Korunk? 24-30 Nő, ő FF.

2012. júl. 20. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Az en parom az ilyenre mondja, hogy ha egy ferfi akar egy not, akkor minden kovet megmozgat, hogy elerje. Anno mikor megismerkedtunk, o is mindent elkovetett, hogy az ove legyek:)

Remelem nem bantalak meg vele, nem akartam hazudni es ezt gondolom

2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!